Вищий господарський суд України
Указом Президента України внесено зміни до мережі господарських судів України 13.11.2014

З метою забезпечення належних і безпечних умов для роботи, своєчасного розгляду справ господарським судом Донецької області, господарським судом Луганської області та Донецьким апеляційним господарським судом, відповідно до пункту 23 частини першої статті 106 Конституції України та статті 19 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", Указом Президента України № 868/2014 від 12 листопада 2014 року внесено зміни до додатка № 2 до Указу Президента України від 12 серпня 2010 року № 811 "Питання мережі господарських судів України":

  • змінено місцезнаходження господарського суду Донецької області, господарського суду Луганської області та Донецького апеляційного господарського суду (м. Донецьк та м. Луганськ змінено на м. Харків);

  • зобов'язано голову Харківської обласної державної адміністрації вжити в установленому порядку невідкладних заходів щодо забезпечення господарського суду Донецької області, господарського суду Луганської області та Донецького апеляційного господарського суду службовими приміщеннями.

З повним текстом Указу можна ознайомитися за цим посиланням.

Також нагадуємо, що раніше на виконання Закону України від 12 серпня 2014 року № 1632-18 "Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв'язку з проведенням антитерористичної операції" та відповідно до наданих Державною судовою адміністрацією України подань Головою Вищого господарського суду України розпорядженням від 2 вересня 2014 року № 28-р визначено, які суди розглядатимуть справи, підсудні господарським судам, розташованим в районі проведення антитерористичної операції.

 

З повним текстом розпорядження можна ознайомитися за цим посиланням.