Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 2 липня 2022 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
Чергове засідання пленуму ВГСУ переноситься 29.09.2011

 

Чергове засідання пленуму Вищого господарського суду України, проведення якого було заплановано на 30 вересня 2011 року, переноситься.

Про час, місце проведення і питання порядку денного засідання пленуму Вищого господарського суду України, буде повідомлено додатково у встановленому порядку.

 

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва

та зв'язків зі ЗМІ

 

 

Оголошення 26.09.2011

 Повідомляємо, що 14 жовтня 2011 року об 11-00 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться конференція суддів господарських судів України. На конференції будуть розглянуті наступні питання:

1. Звіт про роботу Ради суддів господарських судів України.

2. Інформація Державної судової адміністрації України щодо фінансування та організаційного забезпечення діяльності господарських судів у 2011 році.

3. Формування складу Ради суддів господарських судів України.

 

 

   Контактний телефон: 207-52-20

30 вересня відбудеться чергове засідання Пленуму ВГСУ 21.09.2011

 

30 вересня 2011 року о 10:00 в приміщенні Вищого господарського суду України (актова зала, кімната 206) відбудеться чергове засідання пленуму Вищого господарського суду України, на якому розглядатимуться проекти постанов «Про деякі питання підвідомчості і підсудності справ господарським судам» та «Про деякі питання практики застосування розділу ХІІ1 Господарського процесуального кодексу України».

Вказані проекти постанов були прийняті за основу на попередньому засіданні Пленуму (22 липня 2011 року) та відправлені на доопрацювання з метою врегулювання спірних питань і врахування слушних зауважень та пропозицій членів Пленуму Удовиченка О. С., Уліцького А. М., Чернова Є. В. та ін..

Дані постанови носять роз'яснювальний характер, а тому їх прийняття є дуже важливим і принциповим для подальшого застосування в практиці господарського судочинства.

Доповідачем є автор проектів постанов - заступник Голови Вищого господарського суду України Москаленко В.С.

 

З питань акредитації ЗМІ звертатися за тел.: 536-05-67.

 

 

Відділ...

Детальніше »
Участь представників Вищого господарського суду України у Міжнародній науково-практичній конференції 20.09.2011

З 12 по 16 вересня 2011 року у м. Ялті (Автономна Республіка Крим) проведено ХVІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію "Актуальні проблеми інтелектуальної власності" (далі - Конференція).  Організатори Конференції - Державна служба інтелектуальної власності України, Всесвітня організація інтелектуальної власності,Європейське патентне відомство, Рада Міністрів Автономної Республіки Крим і Український інститут промислової власності.

Учасники Конференції обмінялися досвідом з питань охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні та інших країнах, у тому числі обговорили питання захисту цих прав у судах, порядку призначення і проведення судової експертизи та залучення спеціалістів до участі в судовому процесі.

У роботі Конференції  взяли участь заступник Голови Вищого господарського суду України Москаленко В.С., суддя Вищого господарського суду України Бенедисюк І.М. та начальник управління забезпечення роботи четвертої судової палати названого суду Марченко О.В.

Заступник Голови Вищого господарського суду України Москаленко В.С. очолив...

Детальніше »
За підсумками зборів суддів Вищого господарського суду України 14.09.2011

13 вересня 2011 року під головуванням очільника Вищого господарського суду України Віктора Татькова відбулися збори суддів Вищого господарського суду України.

Голова ВГСУ розпочав засідання з привітання іменинників та представлення новопризначених суддів.

Згідно порядку денного зборів було запропоновано кандидатури делегатів на конференцію суддів господарських судів, яка відбудеться 14 жовтня 2011 року. Зокрема, одностайним голосуванням на захід делегували Віктора Татькова, Олександра Удовиченка, Станіслава Мирошниченка, Євгена Першикова, Анастасію Заріцьку та Миколу Черкащенка.

Також на зборах було затверджено зміни до структури і штатного розпису ВГСУ та зміни до складу судових палат ВГСУ, спеціалізації суддів ВГСУ з розгляду конкретних категорій справ та складу колегій суддів Вищого господарського суду України.

Присутні підтримали пропозицію в.о. керівника апарату Вищого господарського суду України Ірини Гуменюк доручити Голові ВГСУ затвердити положення щодо надання працівникам Вищого господарського суду України квартир.

Крім того, Ірина Гуменюк...

Детальніше »
ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ 07.09.2011

"Вищий господарський суд України, що знаходиться за адресою: 01016, м. Київ, вул. Копиленка, 6, оголошує про проведення 06.10.2011 конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця: Назва вакантної посади: провідний спеціаліст відділу підготовки та організаційно-протокольного забезпечення проведення засідань Пленуму (секретаріат Пленуму)‚ зборів суддів‚ Науково-консультативної ради та інших заходів. Вимоги до кандидата: освіта: вища (спеціаліст чи магістр),  за напрямком підготовки "Правознавство" досвід роботи за фахом - 2 роки, громадянство України, досконале володіння державною мовою, вміння працювати на комп'ютері, знання основ діловодства

Довідкова інформація надається за телефоном 536-05-84 (відділ кадрового забезпечення та антикорупційного моніторингу). Інформація за вказаним телефоном надається виключно з питань проведення конкурсу, відділ кадрового забезпечення та антикорупційного моніторінгу інформацію щодо руху справ не надає.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу."

 

Зразок...
Детальніше »
Оголошення 05.09.2011

             Повідомляємо, що 15 вересня 2011 року об 11-00 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться засідання Ради суддів господарських судів України. На засіданні будуть розглянуті питання затвердження складу делегатів чергової конференції суддів господарських судів України, визначення дати та місця проведення чергової конференції суддів господарських судів України, схвалення попереднього порядку денного чергової конференції суддів господарських судів України, затвердження складу робочих груп з вивчення організації роботи господарських судів Автономної Республіки Крим, Дніпропетровської області, Харківської області та Київського апеляційного господарського суду, затвердження Методичних рекомендацій щодо вивчення організації діяльності судів Радою суддів господарських судів України та питання зарахування до кадрового резерву суддів на заміщення адміністративних посад в господарських судах України та надання рекомендацій для призначення на адміністративні посади у господарських судах.

 

 

  ...

Детальніше »
Вітання Голови ВГСУ Віктора Татькова з Днем незалежності України! 22.08.2011

Дорогі колеги, щиро вітаю Вас з найбільшим національним святом - Днем незалежності України!

Прагнення до власної державності, незалежності і свободи завжди було притаманне нашому народу, його омріювали багато поколінь українців. І лише два десятиліття тому воно без війн та кровопролиття було здобуте, а учасниками і свідками становлення незалежної України стали ми.

Двічі приємно, що наша система господарського судочинства є ровесницею державної незалежності. Одночасно з розвитком новоутвореної молодої країни відбувалось і наше становлення.

У цей знаменний день бажаю, щоб успіх і впевненість супроводжували Вас у всіх починаннях, щоб взаєморозуміння і злагода сприяли діяльності, спрямованої на благо народу, щоб конкретними, добрими справами міцніла і утверджувалась Україна!

Нехай щедра українська земля дарує Вам сили та натхнення для здійснення найзаповітніших мрій і сподівань, а всі Ваші благородні вчинки будуть спрямовані на розквіт та зміцнення рідної Вітчизни!

Хай Божі благословення завжди будуть з Вами...

Детальніше »
Співчуття у зв'язку зі смертю Василя Джарти 17.08.2011

Вищий господарський суд України в особі Голови Татькова В.І., суддів та працівників апарату з почуттям великого суму сприйняли звістку про смерть Василя Георгійовича Джарти.

На 54 році перестало битися серце видатної і сповненої сил людини, мудрого керівника і досвідченого політика, турботливого сім'янина і надійного товариша.

Життєвий шлях В.Г. Джарти - це шлях вірного і сумлінного служіння державі й обраній справі, зразок гідності і добропорядності. Його життя було наповнене чесністю, відкритістю, любов'ю до рідної землі, на якій він працювала до останку, і стало взірцем для багатьох людей.

Схиляючись у скорботі та розділяючи біль, висловлюємо слова глибокого співчуття і підтримки родині та близьким Василя Георгійовича Джарти у зв'язку з його передчасною втратою. Хай Господь дасть Вам сил та мужності перенести це велике горе.

Переконані, що його світлий образ, відкрита душа, щирість та доброта назавжди збережуться в пам'яті всіх, хто був з ним знайомим.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ 16.08.2011

 

Вищий господарський суд України, що знаходиться за адресою: 01016, м. Київ, вул. Копиленка, 6, оголошує про проведення 20.09.2011 конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця:

Назва вакантної посади

Вимоги до кандидата

Начальник відділу міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ

Освіта: вища (спеціаліст чи магістр), за напрямком підготовки "Правознавство" та "Журналістика", досвід роботи за фахом - 3 роки, громадянство України, досконале володіння державною мовою, вміння працювати на комп'ютері, знання основ діловодства

Довідкова інформація надається за телефоном 536-05-84 (відділ кадрового забезпечення та антикорупційного моніторингу). Інформація за вказаним телефоном надається виключно з питань проведення конкурсу, відділ кадрового забезпечення та антикорупційного моніторінгу інформацію щодо руху справ не надає.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу.


Зразок заяви (PDF)
Детальніше »