Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 18 листопада 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
Оголошення 29.06.2011

             Повідомляємо, що 8 липня 2011 року об 11-00 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться засідання Ради суддів господарських судів України. На засіданні будуть розглянуті результати вивчення організації діяльності господарського суду Одеської області, а також питання затвердження Методики вивчення організації роботи судів, надання рекомендацій для призначення на адміністративні посади у господарських судах та звільнення з адміністративних посад, скликання конференції суддів господарських судів України та інформація щодо роботи Ради суддів господарських судів України у І півріччі 2011 року.

 

20 червня 2010 року у Вищому господарському суді України відбулось засідання секції першої та другої судових палат Науково-консультативної ради ВГСУ. 23.06.2011

У засіданні секції взяли участь науковці: кандидат юридичних наук, старший радник адвокатської фірми "Василь Кисіль та партнери" Беляневич В. Е., доктор юридичних наук, професор кафедри господарського права Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка        Беляневич О. А., кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного та господарського права Академії адвокатури України Гура Р. М., кандидат юридичних наук, керуючий партнер юридичної фірми "Антіка", член Науково-консультативної ради при Вищому господарському суді України Кот О. О., доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України, професор кафедри цивільного права Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка, Заслужений діяч науки і техніки України Кузнєцова Н. С., доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри цивільного права Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, член-кореспондент НАПрН України Майданик Р. А., та судді: заступник голови Секції, секретар другої судової палати Вищого господарського суду України Першиков Є. В., заступник голови Секції,...

Детальніше »
Повідомлення 15.06.2011

В рамках реалізації норм Закону України "Про доступ до публічної інформації" на сайті Вищого господарського суду України внесено зміни щодо розташування та наявності інформації про діяльність суду.

Зокрема, до рубрики "Про Вищий господарський суд України" додано розділ "Судді ВГСУ", де можна ознайомитися з переліком працюючих суддів. До розділів "Керівництво ВГСУ" та "Апарат "ВГСУ" додана контактна інформація (номери телефонів, електронні адреси) керівництва та працівників апарату суду. Також оновлено рубрики "Державні закупівлі", "Інформація для громадян", де додана загальна інформація та текст Положення "Про забезпечення доступу до публічної інформації у Вищому господарському суді України".

На даний час йде доопрацювання веб-сайту Вищого господарського суду  і найближчим часом буде розміщено іншу інформацію передбачену ЗУ "Про доступ до публічної інформації". 

 

 

Начальник  відділу         К.  І. Тарасова

 

 

Прес-реліз: "Відбулась робоча зустріч Голови суду Віктора Татькова з представниками проекту "Україна: верховенство права" 15.06.2011

 15 червня 2011 року у приміщенні Вищого господарського суду України відбулась робоча зустріч Голови суду Татькова Віктора Івановича  з представниками проекту "Україна: верховенство права" - директором проекту паном Девідом Воном, його заступником Наталією Петровою та пані Іриною Черненко.

Метою зустрічі було обговорення результатів роботи проекту в Україні та можливості співпраці з Вищим господарським судом України у майбутньому.

Пан Д. Вон привітав Голову суду із 20-річним ювілеєм системи господарських судів та зауважив, що буде дуже радий співпрацювати з ним в майбутньому. Він повідомив, що наразі йде завершення поточної фази реалізації проекту "Україна: верховенство права" і йде обговорення його продовження на території України в подальшому, в тому числі за участю Вищого господарського суду України та системи господарських судів.

Татьков В. І. розповів гостям про основні напрямки його роботи як Голови суду, про основні функції та завдання діяльності Вищого господарського суду України тощо. Під час зустрічі учасники обговорили ситуацію із впровадженням...

Детальніше »
Прес-реліз 02.06.2011

31 травня у приміщенні Вищого господарського суду України відбувся "День відкритих дверей" для представників ЗМІ та громадських організацій, присвячений 20-річчю утворення системи господарських судів в Україні.

В рамках заходу журналістів було ознайомлено з роботою суддів та апарату суду, продемонстровано робочі кабінети працівників апарату суду, суддів, технічні приміщення, серверну, інформаційний центр та ін. Учасники заходу відвідали Музей історії господарських судів, були присутні на одному з судових засідань, а також спілкувалися із суддями щодо умов роботи суду.

Під час зустрічі з заступником Голови ВГСУ Анатолієм Осетинським   журналісти мали змогу ознайомитися з його роботою, побувати в його робочому кабінеті та поспілкуватися. Він привітав гостей суду, зазначивши, що такий захід проводиться вперше, але в подальшому є намір організовувати публічні заходи постійно. Осетинський А. Й. розповів про кількість суддів, що працюють у суді, про умови роботи та відповів на запитання журналістів.

Також, під час ознайомлення з роботою ВГСУ, відбулась зустріч...

Детальніше »
Привітання Голови Вищого господарського суду України з нагоди 20-річчя з дня утворення системи господарських судів України 02.06.2011

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з 20-ою річницею утворення господарських судів України!

04 червня 1991 року Верховною Радою УРСР було прийнято Закон "Про господарські суди", який став фундаментом для створення системи господарського судочинства в Україні.

Символічно, що господарські суди стали однолітками незалежної України. Відкривши процес спеціалізації судів 20 років тому, вони разом з державою переживали складні процеси становлення і трансформації. Підтвердженням цьому є прийнятий 7 липня 2010 року Закон України "Про судоустрій і статус суддів", який підкреслив виняткову важливість судової гілки влади в житті держави.

Нам особливо приємно бути причетними до таких перетворень. Адже господарські суди сьогодні стали одним з потужних важелів українського судочинства, ключовою функцією якого є сприяння розвиткові ринкових засад в економічних відносинах, від яких сьогодні залежить доля народу.

Шановні колеги! У системі господарських судів і, зокрема, у Вищому суді працюють високі професіонали - як судді, так і працівники апарату. Саме Ви, обравши важливу...

Детальніше »
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ВИЩОМУ ГОСПОДАРСЬКОМУ СУДІ УКРАЇНИ 30.05.2011

Аби довести дієвість вислову, що суди - відкриті для громадян, з метою підвищення їх довіри до судової системи та з нагоди 20-ої річниці становлення господарської юрисдикції 31 травня 2011 року Вищий господарський суд України проводить День відкритих дверей.

Учасникам заходу буде запропонована  пізнавальна і насичена екскурсія, під час якої вони матимуть змогу ознайомитися з приміщенням ВГСУ, організацією роботи суду та побувати на судовому засіданні.

Наші гості дізнаються про технологічні процеси організації і забезпечення засідань, принципи функціонування канцелярії, бібліотеки та інших підрозділів суду.

В програмі заходу також екскурсія до Музею історії господарських судів, зустріч з керівництвом ВГСУ, відвідання робочих кабінетів суддів, їх помічників та секретарів.

До участі в заході запрошуються неурядові та громадські організації правового спрямування, представники міжнародних правозахисних організацій та засоби масової інформації.

Чекаємо на вас о 10:00 за адресою: м.Київ, вул. Копиленка, 6

З питань участі в заході, акредитації та за додатковою...

Детальніше »
20-РІЧЧЮ СИСТЕМИ ГОСПОДАРСЬКИХ СУДІВ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ… 30.05.2011

25-26 квітня у приміщенні Одеського апеляційного господарського суду відбулася науково-практична конференція «Становлення господарської юрисдикції в Україні - 20 років досвіду. Проблеми і перспективи».

Учасникам конференції, присвяченій 20-річчю утворення системи господарських судів, надіслав вітального листа Президент України Віктор Янукович.

Відкрив конференцію Голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков, який виступив з доповіддю щодо розвитку системи господарських судів в Україні.

В рамках конференції мали змогу виступити голова Вищого арбітражного суду Російської Федерації - Антон Іванов, представник Вищого господарського суду Білорусії - Тетяна Мельник, голова Вищого спеціалізованого суду із розгляду цивільних та кримінальних справ - Леонід Фесенко, голова Вищого адміністративного суду - Олександр Пасенюк, голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України - Ігор Самсін, голова Держаної судової адміністрації України - Руслан Кирилюк, народний депутат України - Дмитро Притика, заступник голови Вищої ради юстиції - Лідія Ізовітова ...

Детальніше »
24 травня 2011 року у м. Одеса відбулося відкриття науково-практичної конференції "Становлення господарської юрисдикції в Україні - 20 років досвіду. Проблеми і перспективи" 25.05.2011

  24 травня 2011 року у м. Одеса відбулося відкриття науково-практичної конференції "Становлення господарської юрисдикції в Україні - 20 років досвіду. Проблеми і перспективи"

  В рамках відкриття заходу відбулося освячення закладного каменя на місці заснування храму імені Святого Ярослава Мудрого, який є покровителем юристів і, зокрема, суддів. 

  Основним ініціатором та організатором закладання церкви виступив Одеський апеляційний господарський суд. У церемонії освячення закладного каменя взяли участь Голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков, голова Одеського апеляційного господарського суду Валерій Балух, голова комітету з питань правосуддя Сергій Ківалов, Голова Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ Леонід Фесенко, голова Державної судової адміністрації України Руслан Кирилюк, судді Вищих спеціалізованих судів України, а також голови апеляційних та місцевих судів усіх юрисдикцій.

  Нагадуємо, що 24-26 травня в Одесі проходить міжнародна науково-практична конференція "Становлення господарської...

Детальніше »
Оголошення 23.05.2011

      Повідомляємо, що 02 червня 2011 року о 12-00 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться засідання Ради суддів господарських судів України. На засіданні будуть розглянуті питання надання рекомендацій для призначення на адміністративні посади у господарських судах,внесення змін до плану роботи Ради суддів господарських судів України на І півріччя 2011 року та затвердження орієнтовного плану роботи Ради суддів господарських судів України на ІІ півріччя 2011 року.

 

 

 

   Контактний телефон: 207-52-20