Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 24 листопада 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
За підсумками зборів суддів Вищого господарського суду України 14.09.2011

13 вересня 2011 року під головуванням очільника Вищого господарського суду України Віктора Татькова відбулися збори суддів Вищого господарського суду України.

Голова ВГСУ розпочав засідання з привітання іменинників та представлення новопризначених суддів.

Згідно порядку денного зборів було запропоновано кандидатури делегатів на конференцію суддів господарських судів, яка відбудеться 14 жовтня 2011 року. Зокрема, одностайним голосуванням на захід делегували Віктора Татькова, Олександра Удовиченка, Станіслава Мирошниченка, Євгена Першикова, Анастасію Заріцьку та Миколу Черкащенка.

Також на зборах було затверджено зміни до структури і штатного розпису ВГСУ та зміни до складу судових палат ВГСУ, спеціалізації суддів ВГСУ з розгляду конкретних категорій справ та складу колегій суддів Вищого господарського суду України.

Присутні підтримали пропозицію в.о. керівника апарату Вищого господарського суду України Ірини Гуменюк доручити Голові ВГСУ затвердити положення щодо надання працівникам Вищого господарського суду України квартир.

Крім того, Ірина Гуменюк...

Детальніше »
ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ 07.09.2011

"Вищий господарський суд України, що знаходиться за адресою: 01016, м. Київ, вул. Копиленка, 6, оголошує про проведення 06.10.2011 конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця: Назва вакантної посади: провідний спеціаліст відділу підготовки та організаційно-протокольного забезпечення проведення засідань Пленуму (секретаріат Пленуму)‚ зборів суддів‚ Науково-консультативної ради та інших заходів. Вимоги до кандидата: освіта: вища (спеціаліст чи магістр),  за напрямком підготовки "Правознавство" досвід роботи за фахом - 2 роки, громадянство України, досконале володіння державною мовою, вміння працювати на комп'ютері, знання основ діловодства

Довідкова інформація надається за телефоном 536-05-84 (відділ кадрового забезпечення та антикорупційного моніторингу). Інформація за вказаним телефоном надається виключно з питань проведення конкурсу, відділ кадрового забезпечення та антикорупційного моніторінгу інформацію щодо руху справ не надає.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу."

 

Зразок...
Детальніше »
Оголошення 05.09.2011

             Повідомляємо, що 15 вересня 2011 року об 11-00 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться засідання Ради суддів господарських судів України. На засіданні будуть розглянуті питання затвердження складу делегатів чергової конференції суддів господарських судів України, визначення дати та місця проведення чергової конференції суддів господарських судів України, схвалення попереднього порядку денного чергової конференції суддів господарських судів України, затвердження складу робочих груп з вивчення організації роботи господарських судів Автономної Республіки Крим, Дніпропетровської області, Харківської області та Київського апеляційного господарського суду, затвердження Методичних рекомендацій щодо вивчення організації діяльності судів Радою суддів господарських судів України та питання зарахування до кадрового резерву суддів на заміщення адміністративних посад в господарських судах України та надання рекомендацій для призначення на адміністративні посади у господарських судах.

 

 

  ...

Детальніше »
Вітання Голови ВГСУ Віктора Татькова з Днем незалежності України! 22.08.2011

Дорогі колеги, щиро вітаю Вас з найбільшим національним святом - Днем незалежності України!

Прагнення до власної державності, незалежності і свободи завжди було притаманне нашому народу, його омріювали багато поколінь українців. І лише два десятиліття тому воно без війн та кровопролиття було здобуте, а учасниками і свідками становлення незалежної України стали ми.

Двічі приємно, що наша система господарського судочинства є ровесницею державної незалежності. Одночасно з розвитком новоутвореної молодої країни відбувалось і наше становлення.

У цей знаменний день бажаю, щоб успіх і впевненість супроводжували Вас у всіх починаннях, щоб взаєморозуміння і злагода сприяли діяльності, спрямованої на благо народу, щоб конкретними, добрими справами міцніла і утверджувалась Україна!

Нехай щедра українська земля дарує Вам сили та натхнення для здійснення найзаповітніших мрій і сподівань, а всі Ваші благородні вчинки будуть спрямовані на розквіт та зміцнення рідної Вітчизни!

Хай Божі благословення завжди будуть з Вами...

Детальніше »
Співчуття у зв'язку зі смертю Василя Джарти 17.08.2011

Вищий господарський суд України в особі Голови Татькова В.І., суддів та працівників апарату з почуттям великого суму сприйняли звістку про смерть Василя Георгійовича Джарти.

На 54 році перестало битися серце видатної і сповненої сил людини, мудрого керівника і досвідченого політика, турботливого сім'янина і надійного товариша.

Життєвий шлях В.Г. Джарти - це шлях вірного і сумлінного служіння державі й обраній справі, зразок гідності і добропорядності. Його життя було наповнене чесністю, відкритістю, любов'ю до рідної землі, на якій він працювала до останку, і стало взірцем для багатьох людей.

Схиляючись у скорботі та розділяючи біль, висловлюємо слова глибокого співчуття і підтримки родині та близьким Василя Георгійовича Джарти у зв'язку з його передчасною втратою. Хай Господь дасть Вам сил та мужності перенести це велике горе.

Переконані, що його світлий образ, відкрита душа, щирість та доброта назавжди збережуться в пам'яті всіх, хто був з ним знайомим.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ 16.08.2011

 

Вищий господарський суд України, що знаходиться за адресою: 01016, м. Київ, вул. Копиленка, 6, оголошує про проведення 20.09.2011 конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця:

Назва вакантної посади

Вимоги до кандидата

Начальник відділу міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ

Освіта: вища (спеціаліст чи магістр), за напрямком підготовки "Правознавство" та "Журналістика", досвід роботи за фахом - 3 роки, громадянство України, досконале володіння державною мовою, вміння працювати на комп'ютері, знання основ діловодства

Довідкова інформація надається за телефоном 536-05-84 (відділ кадрового забезпечення та антикорупційного моніторингу). Інформація за вказаним телефоном надається виключно з питань проведення конкурсу, відділ кадрового забезпечення та антикорупційного моніторінгу інформацію щодо руху справ не надає.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу.


Зразок заяви (PDF)
Детальніше »
Заява Голови Вищого господарського суду України Татькова В.І. з приводу факту скоєння ДТП суддею господарського суду Івано-Франківської області 11.08.2011

Ввечері 09 серпня 2011 року суддею господарського суду Івано-Франківської області Грицою Ю.І. була скоєна дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої одна людина з агинула, а друга перебуває у важкому стані.

Як повідомляють інтернет-видання ("ZIK", "Правда.if.ua", "Newsmarket.com.ua", "Gazeta.ua" та ін.) за непідтвердженою інформацією водій автомобіля перебував у стані алкогольного сп'яніння.

За фактом цієї пригоди проводяться відповідні слідчі дії.

Звертаю увагу всіх суддів та працівників господарської юрисдикції на обов'язок дотримання морально-етичних принципів поведінки.

Вважаю за необхідне головам та керівникам апаратів господарських судів терміново провести у своїх колективах роз'яснювально-профілактичну роботу щодо дотримання Кодексу суддівської етики та етики державного службовця.

У разі підтвердження вини судді та порушення ним морально-етичних принципів поведінки судді мною буде внесено подання до Вищої ради юстиції щодо позбавлення його статусу судді.

 

Голова Вищого господарського суду...

Детальніше »
За підсумками пленуму Вищого господарського суду України 27.07.2011

22 липня 2011 року відбулося засідання пленуму Вищого господарського суду України.

Про підсумки роботи господарських судів України у першому півріччі 2011 року та завдання на друге півріччя 2011 року доповів Голова Вищого господарського суду України Татьков Віктор Іванович. У своїй доповіді він детально зупинився на статистичних даних. Зокрема, зазначив, що у І півріччі 2011 року місцевими господарськими судами розглянуто 125,5 тис. звернень осіб за захистом своїх порушених прав і охоронюваних законом інтересів.

Найбільшу кількість звернень розглянуто господарськими судами міста Києва (20,7 тис.), Дніпропетровської (15,3 тис.), Харківської (14,4 тис.) та Донецької (8,4 тис.) областей.

Протягом І півріччя 2011 року до апеляційних господарських судів надійшло на розгляд понад 22,6 тис. скарг, що на 4 % більше, ніж у І півріччі 2010 року.

У звітному періоді до державного бюджету України сплачено або стягнуто 132,2 млн. грн. та 313,2 тис. доларів США державного мита.

Голова ВГСУ також відмітив напружену роботу касаційної інстанції. Так, за І півріччя...

Детальніше »
22 липня 2011 року відбудеться засідання пленуму Вищого господарського суду України 21.07.2011

 

22 липня 2011 року відбудеться засідання пленуму Вищого господарського суду України. В рамках роботи пленуму планується розглянути наступні питання та обговорити і прийняти проекти постанов:

- "Про підсумки роботи господарських судів України у першому півріччі 2011 року та завдання на друге півріччя 2011 року";

- "Про деякі питання підвідомчості і підсудності справ господарським судам";

- "Про деякі питання практики застосування розділу ХІІ1 Господарського процесуального кодексу України";

- "Про хід виконання постанови пленуму Вищого господарського суду України від 25.02.2011 № 1 "Про підсумки роботи господарських судів України за 2010 рік та завдання на 2011 рік".

Про підсумки роботи господарських судів України у першому півріччі 2011 року та завдання на друге півріччя 2011 року доповідатиме Голова Вищого господарського суду України Татьков Віктор Іванович. Він зробить детальний аналіз роботи господарських судів у першому півріччі 2011 року, діяльність яких спрямовувалася на забезпечення належного рівня здійснення правосуддя в господарських відносинах, захисту...

Детальніше »
Оголошення 14.07.2011

 

22 липня 2011 року о 10.00  в приміщенні Вищого господарського суду України (актова зала, кімната 206) відбудеться засідання Пленуму Вищого господарського суду України, на якому будуть розглянуті такі питання та проекти постанов:

1. Про підсумки роботи господарських судів України в першому півріччі 2011 року та завдання на друге півріччя 2011 року.

2. Про деякі питання підвідомчості і підсудності справ господарським судам.

3. Про деякі питання практики застосування розділу ХІІ1 Господарського процесуального кодексу України.

4. Про хід виконання постанови Пленуму Вищого господарського суду України від 25.02.2011 № 1 "Про підсумки роботи господарських судів України за 2010 рік та завдання на 2011 рік".

 

З питань акредитації звертатися за телефоном: 536-05-72, 536-05-67

 

Секретаріат Пленуму ВГСУ