Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 18 листопада 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЛАТНИКІВ СУДОВОГО ЗБОРУ 28.10.2011

До уваги платників судового збору!

 У зв'язку з набранням 01.11.2011 чинності Закону України "Про судовий збір", повідомляємо, що  реквізити рахунку, відкритого з обліку надходжень до спеціального фонду державного бюджету судового збору по коду класифікації доходів бюджету 22030004 "Судовий збір (Вищий господарський суд України, 070)", символом звітності 254, розміщені на офіційному Веб-сайті Вищого господарського суду України в розділі - Платіжні реквізити для перерахування судового збору.

Інформація про пленум Вищого господарського суду України 25.10.2011

 

Прийняті за основу на засіданні пленуму 22 липня 2011 року Вищого господарського суду України проекти постанов «Про деякі питання підвідомчості і підсудності справ господарським судам» та «Про деякі питання практики застосування розділу ХІІ-1 Господарського процесуального кодексу України» отримали одностайну підтримку членів пленуму Вищого господарського суду України під час чергового засідання 24 жовтня 2011 року, який відкрив та вів Голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков.

Зазначені проекти відповідно до пункту 6 статті 36 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" зініційовано Вищим господарським судом України з метою надання господарським судам роз'яснення щодо забезпечення однакового і правильного застосування законодавства про перегляд судових рішень у касаційному порядку та з метою однакового і правильного визначення підвідомчості і підсудності справ господарським судам, що є важливим і принциповим фактором для подальшого застосування в практиці господарського судочинства.

Доповідач проектів постанов - заступник...

Детальніше »
Оголошення. 20.10.2011

 

             Повідомляємо, що 27 жовтня 2011 року об 11-00 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться засідання Ради суддів господарських судів України. На засіданні буде розглянуто питання зарахування до кадрового резерву суддів на заміщення адміністративних посад в господарських судах України та надання рекомендацій для призначення на адміністративні посади у господарських судах.

 

   

24 жовтня відбудеться засідання пленуму Вищого господарського суду України 18.10.2011

 

24 жовтня 2011 року об 11:00 у приміщенні Вищого господарського суду України (актова зала, кім. 206) відбудеться засідання пленуму Вищого господарського суду України, проведення якого планувалося на 30 вересня 2011 року і було перенесено.

На розгляд пленуму виносяться такі проекти постанов, прийняті за основу на засіданні пленуму 22.07.2011:

1. Про деякі питання підвідомчості і підсудності справ господарським судам (доповідач: Москаленко В. С. - заступник Голови Вищого господарського суду України);

2. Про деякі питання практики застосування розділу ХІІ1 Господарського процесуального кодексу України (доповідач: Москаленко В. С. - заступник Голови Вищого господарського суду України).

         З питань акредитації ЗМІ звертатися за тел.: 536-05-67.

 

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва

                   та зв'язків зі ЗМІ

 

Оголошення 12.10.2011

 

Повідомляємо, що 14 жовтня 2011 року о 14-30 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться засідання Ради суддів господарських судів України. На засіданні будуть розглянуті питання затвердження складу робочих груп з вивчення організації роботи господарських судів Львівської області та Чернівецької області і Київського апеляційного господарського суду та питання зарахування до кадрового резерву суддів на заміщення адміністративних посад в господарських судах України та надання рекомендацій для призначення на адміністративні посади у господарських судах.

 

   Контактний телефон: 207-52-20

 

Шановні колеги-юристи! 05.10.2011

 

Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем юриста!

Сьогодні в Україні відбуваються процеси становлення соціально орієнтованої, демократичної, правової держави, утвердження прав та свобод людини. І провідна роль у цьому процесі, безумовно, належить юристам - вартовим законності й правопорядку. Адже ще з часів Древнього Риму саме юристи вважалися елітою нації та забезпечували перехід суспільства від звичаїв до законів і від законів до державотворення.

Латинське "юрис" - означає не тільки "право", але й "справедливість". Для юристів - це символ верховенства права.

Висока честь і величезна відповідальність - бути юристом. Адже забезпечення прав і свобод кожного громадянина держави, ріст правової культури народу і суспільства залежить саме від нас - суддів, адвокатів, нотаріусів, юристів-консультантів, працівників правоохоронних органів, вчених-юристів. Ми щоденно допомагаємо людям вирішити їхні найскладніші і часто доленосні проблеми, тому в нашій професії, як у жодній іншій, помилки можуть дуже дорого коштувати.

У цей знаменний день я глибоко переконаний...

Детальніше »
Чергове засідання пленуму ВГСУ переноситься 29.09.2011

 

Чергове засідання пленуму Вищого господарського суду України, проведення якого було заплановано на 30 вересня 2011 року, переноситься.

Про час, місце проведення і питання порядку денного засідання пленуму Вищого господарського суду України, буде повідомлено додатково у встановленому порядку.

 

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва

та зв'язків зі ЗМІ

 

 

Оголошення 26.09.2011

 Повідомляємо, що 14 жовтня 2011 року об 11-00 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться конференція суддів господарських судів України. На конференції будуть розглянуті наступні питання:

1. Звіт про роботу Ради суддів господарських судів України.

2. Інформація Державної судової адміністрації України щодо фінансування та організаційного забезпечення діяльності господарських судів у 2011 році.

3. Формування складу Ради суддів господарських судів України.

 

 

   Контактний телефон: 207-52-20

30 вересня відбудеться чергове засідання Пленуму ВГСУ 21.09.2011

 

30 вересня 2011 року о 10:00 в приміщенні Вищого господарського суду України (актова зала, кімната 206) відбудеться чергове засідання пленуму Вищого господарського суду України, на якому розглядатимуться проекти постанов «Про деякі питання підвідомчості і підсудності справ господарським судам» та «Про деякі питання практики застосування розділу ХІІ1 Господарського процесуального кодексу України».

Вказані проекти постанов були прийняті за основу на попередньому засіданні Пленуму (22 липня 2011 року) та відправлені на доопрацювання з метою врегулювання спірних питань і врахування слушних зауважень та пропозицій членів Пленуму Удовиченка О. С., Уліцького А. М., Чернова Є. В. та ін..

Дані постанови носять роз'яснювальний характер, а тому їх прийняття є дуже важливим і принциповим для подальшого застосування в практиці господарського судочинства.

Доповідачем є автор проектів постанов - заступник Голови Вищого господарського суду України Москаленко В.С.

 

З питань акредитації ЗМІ звертатися за тел.: 536-05-67.

 

 

Відділ...

Детальніше »
Участь представників Вищого господарського суду України у Міжнародній науково-практичній конференції 20.09.2011

З 12 по 16 вересня 2011 року у м. Ялті (Автономна Республіка Крим) проведено ХVІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію "Актуальні проблеми інтелектуальної власності" (далі - Конференція).  Організатори Конференції - Державна служба інтелектуальної власності України, Всесвітня організація інтелектуальної власності,Європейське патентне відомство, Рада Міністрів Автономної Республіки Крим і Український інститут промислової власності.

Учасники Конференції обмінялися досвідом з питань охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні та інших країнах, у тому числі обговорили питання захисту цих прав у судах, порядку призначення і проведення судової експертизи та залучення спеціалістів до участі в судовому процесі.

У роботі Конференції  взяли участь заступник Голови Вищого господарського суду України Москаленко В.С., суддя Вищого господарського суду України Бенедисюк І.М. та начальник управління забезпечення роботи четвертої судової палати названого суду Марченко О.В.

Заступник Голови Вищого господарського суду України Москаленко В.С. очолив...

Детальніше »