Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 18 листопада 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
Оголошення 19.12.2011

 

26 грудня 2011 року о 10:00 в приміщенні Вищого господарського суду України (актова зала, кімната 206) відбудеться чергове засідання пленуму Вищого господарського суду України, на якому планується розглянути наступні проекти постанов:  

1.Про внесення змін до постанови пленуму Вищого господарського суду України від 17.05.2011 № 7 "Про деякі питання практики застосування розділу ХІІ Господарського процесуального кодексу України".

2.Про внесення змін і доповнень до постанови пленуму Вищого господарського суду України від 11.10.2010 № 2 "Про деякі питання практики застосування розділу ХІІ2 Господарського процесуального кодексу України".

3.Про внесення змін до постанови пленуму Вищого господарського суду України від 17.05.2011 № 6 "Про деякі питання практики розгляду справ у спорах, що виникають із земельних відносин".

4.Про деякі питання практики застосування конкурентного законодавства.

5.Про деякі питання практики застосування заходів до забезпечення позову.

6.Про деякі питання практики перегляду рішень, ухвал, постанов за нововиявленими обставинами.

7.Про...

Детальніше »
Оголошення 19.12.2011

Повідомляємо, що 22 грудня 2011 року об 11-00 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться засідання Ради суддів господарських судів України. На засіданні будуть розглянуті питання внесення змін до Положення про кадровий резерв суддів на заміщення ними адміністративних посад в господарських судах України, продовження оренди приміщення Житомирського апеляційного господарського суду, зарахування до кадрового резерву суддів на заміщення адміністративних посад в господарських судах України та надання рекомендацій для призначення на адміністративні посади у господарських судах, розгляду результатів вивчення організації діяльності господарських судів та затвердження орієнтовного плану роботи Ради суддів господарських судів України на І півріччя 2012 року.

 

 

   Контактний телефон: 207-52-20

 

З нагоди професійного свята судді та працівники апарату Вищого господарського суду України отримали відомчі заохочувальні відзнаки 19.12.2011

До Дня працівників суду у Вищому господарському суді України відбулися урочисті збори суддів та працівників апарату. З вітальними словами до присутніх звернулися в. о. голови Вищого господарського суду України Анатолій Осетинський та керівник апарату Ірина Галівець.

         У своїх виступах вони нагадали, що авторитет судової гілки влади великою мірою залежить від того, як чітко функціонує кожна її ланка, як сумлінно виконує свої обов'язки кожен її працівник. «Саме від нашої наполегливої та самовідданої праці великою мірою залежить збереження в суспільстві стабільності, миру та спокою. Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від нас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей - честі, гідності, відданості справі та наполегливості», - наголосив Анатолій Осетинський.

         З нагоди свята, враховуючи сумлінну і бездоганну працю, зважаючи на досягнення в професійній діяльності кращі працівники Вищого господарського суду України наказом Голови Суду були нагороджені відомчими заохочувальними...

Детальніше »
За підсумками засідання секції Науково-консультативної ради при Вищому господарському суді України 16.12.2011

 

16 грудня 2011 року в приміщенні Вищого господарського суду України  відбулося засідання секції третьої судової палати Науково-консультативної ради при Вищому господарському суді України, на якому обговорювались наступні питання:

- правове регулювання неплатоспроможності фізичної особи - підприємця (правові підстави порушення провадження у справі про банкрутство громадянина - суб'єкта підприємницької діяльності (далі - СПД); вплив часу набуття фізичною особою статусу СПД на відносини, пов'язані з визнанням його банкрутом; поняття безспірності вимог кредитора до боржника-громадянина суб'єкта підприємницької діяльності. Підтвердження безспірності);

- захист майнових інтересів кредиторів банків у процедурі банкрутства (статус банку заставодержателя у процедурі банкрутства; статус банку у процедурі банкрутства заставодавця (майнового поручителя), який не є позичальником; правове положення банку у процедурі банкрутства позичальника - заставодавця.

Захід відбувся за ініціативи третьої судової палати під головуванням секретаря третьої судової палати...

Детальніше »
За підсумками засідання секції Науково-консультативної ради при Вищому господарському суді України 16.12.2011

 

16 грудня 2011 року в приміщенні Вищого господарського суду України  відбулося засідання секції першої та другої судових палат Науково-консультативної ради при Вищому господарському суді України, на якому було обговорено проект постанови пленуму Вищого господарського суду України "Про деякі питання практики застосування законодавства у сфері державного матеріального резерву та державного замовлення".

Захід відбувся за ініціативи другої судової палати під головуванням заступника Голови Вищого господарського суду України, кандидата юридичних наук, заслуженого юриста України Анатолія Осетинського. Активну участь в організації та проведенні засідання секції взяв заступник голови секції, секретар другої судової палати Вищого господарського суду України Євген Першиков.

У засіданні секції взяли участь провідні науковці, зокрема, доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України, завідувач кафедрою господарського права Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, заслужений...

Детальніше »
Шановні колеги – судді, працівники судів! 14.12.2011

 

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем працівників суду!

Саме від нашої наполегливої та самовідданої праці великою мірою залежить збереження в суспільстві стабільності, миру та спокою! Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від нас - суддів та працівників судових органів, високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей - честі, гідності, відданості справі та наполегливості. Авторитет судової гілки влади великою мірою залежить від того, як чітко функціонує кожна її ланка, як сумлінно виконує свої обов'язки кожен її працівник.

Переконаний, що високопрофесійний суддівський корпус України завжди залишатиметься вірним складеній присязі, гідно виконуватиме свої високі обов'язки в ім'я законності, справедливості, гуманізму, захисту прав і свобод людини, докладатиме максимум зусиль задля зміцнення демократичних засад судочинства, забезпечення неупереджених, незалежних і справедливих судових рішень, які виносяться іменем держави. Адже реалізація конституційних засад судочинства, наближення його до світових та європейських стандартів...

Детальніше »
За підсумками «круглого столу» щодо практики вирішення спорів, які виникають з корпоративних відносин 14.12.2011

 

14 грудня ц. р. за ініціативи та організації першої судової палати Вищого господарського суду України відбувся "круглий стіл" щодо практики вирішення спорів, які виникають з корпоративних відносин.

     У Вищому господарському суді України корпоративні спори розглядають 18 суддів, 12 з яких працюють у складі першої судової палати Вищого господарського суду України, що відповідальна за вивчення і узагальнення  судової практики у спорах про корпоративне управління та реалізацію корпоративних прав.

     Даний "круглий стіл" пройшов під головуванням судді, секретаря першої судової палати Вищого господарського суду України Кота Олександра Васильовича та за участю суддів першої судової палати - Шевчук Світлани Ростиславівни, Євсікова Олексія Олександровича та Самусенко Світлани Сергіївни.

Ініціатори «круглого столу» звернули увагу присутніх, що вітчизняний корпоративний сектор характеризується значною кількістю корпоративних конфліктів, які завдають шкоди не лише їх учасникам, а й інвестиційному іміджу держави в цілому.

Аналізуючи...

Детальніше »
14 грудня 2011 року відбудеться «круглий стіл» щодо практики вирішення спорів, які виникають з корпоративних відносин 09.12.2011

 14 грудня 2011 року в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться "круглий стіл" для представників засобів масової інформації та громадських організацій юридичного спрямування щодо практики вирішення спорів, які виникають з корпоративних відносин.

 Даний захід проводитиметься за ініціативи та організації першої судової палати Вищого господарського суду України, зокрема, судді - секретаря судової палати - Кота Олександра Васильовича.

 «Круглий стіл» розпочнеться об 11.00 в приміщенні Вищого господарського суду України (вул. Копиленка, 6, кім. 203).

 Акредитація на захід за тел.: 536-05-67 (або 050-387-6-386) до 13 грудня 2011 року. Контактна особа - Людмила Олійник.

За підсумками спільного "круглого столу" Вищого господарського суду України з Державною адміністрацією залізничного транспорту України "Укрзалізниця" 28.11.2011

 

25 листопада 2011 року у місті Києві Вищий господарський суд України спільно з Державною адміністрацією залізничного транспорту України провів "круглий стіл", на якому було обговорено проект постанови пленуму Вищого господарського суду України "Про деякі питання вирішення спорів, що виникають з перевезенням вантажів залізницею" (далі - проект постанови пленуму).

Захід відбувся за ініціативи та під головуванням заступника Голови Вищого господарського суду України Осетинського Анатолія Йосиповича. В підготовці та проведенні "круглого столу" також активну участь взяли секретар судової палати Вищого господарського суду України Першиков Євген Володимирович, суддя Вищого господарського суду України Данилова Тетяна Борисівна, заступник генерального директора Укрзалізниці Науменко Петро Петрович та начальник головного юридичного управління Укрзалізниці Ониськів Михайло Миколайович.

В обговоренні вказаного проекту взяли участь: провідні науковці, зокрема, доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України, професор кафедри цивільного права Київського...

Детальніше »
25 листопада 2011 року відбудеться спільний "круглий стіл" Вищого господарського суду України та Державної адміністрації залізничного транспорту України "Укрзалізниця" 16.11.2011

 

 Вищий господарський суд України спільно з Державною адміністрацією залізничного транспорту України з метою врахування при підготовці проекту постанови пленуму Вищого господарського суду України "Про деякі питання вирішення спорів, що виникають з перевезенням вантажів залізницею" правових позицій науковців, суддів господарських судів та залізничників, планує проведення "круглого столу".

 До участі у роботі «круглого столу» запрошені науковці, фахівці у галузі транспортного права, судді Вищого господарського суду України, апеляційних та місцевих господарських судів, керівництво Державної адміністрації залізничного транспорту України, залізничники.

 "Круглий стіл" відбудеться 25 листопада 2011 року в Українському центрі обслуговування пасажирів (м. Київ, б-р Шевченка, 38/40, готель "Експрес", 5-й поверх).

 Початок роботи заходу о 10:00.

 

 За додатковою інформацією та з питань акредитації звертатися за тел.: 536-05-67, Олійник Людмила Олександрівна.

 

 Відділ міжнародно-правового співробітництва 

 та зв'язків зі ЗМІ