Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 22 листопада 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
Оголошення 18.01.2012

Повідомляємо, що 26 січня 2012 року об 11-00 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться засідання Ради суддів господарських судів України. До порядку денного засідання внесено питання зарахування до кадрового резерву суддів на заміщення адміністративних посад в господарських судах України та надання рекомендацій для призначення на адміністративні посади у господарських судах і розгляд результатів вивчення організації діяльності господарських судів Дніпропетровської області та Автономної Республіки Крим.

Звіт щодо розгляду Вищим господарським судом України запитів на інформацію в 2011 році 16.01.2012

У 2011 році до Вищого господарського суду України надійшло 37 513 запитів на інформацію від фізичних та юридичних осіб, зокрема:

- 125 письмових запитів на інформацію (у т.ч. 12 запитів, що надійшли електронною поштою), з яких 61 запит стосується розгляду конкретних судових справ, 64 запити - надання документів Пленуму Вищого господарського суду України, внутрішньо-організаційних документів суду (у т.ч. їх проектів), службових автомобілів, що перебувають у користуванні суду, будівлі суду та кількості його працівників, коштів, що виділені суду з Державного бюджету України, відомостей, що містять персональні дані, тощо);

- 37388 усних запитів стосовно розгляду судових справ Вищим господарським судом України, інформації про місцезнаходження, керівництво, розклад роботи суду, платіжні реквізити для перерахування державного мита та судового збору тощо.

На всі запити, що надійшли до суду, надано відповіді відповідно до Законів України "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію", "Про захист персональних даних", "Про звернення громадян", "Про доступ до судових рішень" та інших...

Детальніше »
Урочисті збори з нагоди ювілею Дмитра Микитовича Притики 13.01.2012

 

Напередодні Старого Нового року в актовій залі Вищого господарського суду України відбулася знакова подія - вітання з 70-річчям колишнього очільника Вищого господарського суду України Дмитра Микитовича Притику.

Людину, яка все своє життя присвятила побудові системи господарського судочинства, стояла у витоків і була генератором всіх позитивних перетворень в цій системі, понад 15 років керувала найвищою арбітражною, а в подальшому - господарською, судовою установою в державі - Вищим господарським судом України, вітали нинішнє керівництво суду, колишні колеги - судді та працівники апарату.

З вітальним словом до ювіляра звернувся діючий голова Вищого господарського суду України Віктор Іванович Татьков. Зокрема, в своїй промові він відзначив, що нинішня парламентська та наукова діяльність Дмитра Микитовича Притики позначені високим фаховим рівнем, виваженістю, вимогливістю та принциповістю, а впевненість і твердість, обізнаність і порядність викликають захоплення і щиру повагу, є ознакою високого авторитету людини, політика, судді, юриста та непересічної особистості,...

Детальніше »
ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ СУДОВОГО ЗБОРУ! 13.01.2012

 

Зміни платіжних реквізитів  Вищого господарського суду України для перерахування судового збору розміщені на офіційному Веб-сайті Вищого господарського суду України в розділі - Платіжні реквізити для перерахування судового збору.

 

Вітання з ювілеєм судді у відставці, Голові Вищого господарського суду України (1991-2006) Дмитру Микитовичу Притиці 03.01.2012

Вельмишановний Дмитре Микитовичу!

 

Прийміть наші щиросердні вітання з нагоди Вашого славного 70-річного ювілею!

Протягом усього нелегкого трудового шляху - від старшого консультанта в системі Держарбітражу і до очільника найвищої арбітражної, а в подальшому і господарської судових інстанцій, - Ви завжди віддавали свої знання і здібності святій справі добра і справедливості, проявляючи блискучий організаторський талант, витримку і толерантність. Ваше ім'я добре знане не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

І сьогодні Ваша парламентська та наукова діяльність позначені високим фаховим рівнем, виваженістю, вимогливістю та принциповістю. Ваша впевненість і твердість, обізнаність і порядність викликають захоплення і щиру повагу, є ознакою високого авторитету людини, політика, судді, юриста та непересічної особистості, в характері якої поєдналися непохитна воля, переконаність, мужність у відстоюванні власної позиції. При цьому з Вами завжди залишаються невичерпна доброта і мудрість, патріотизм і енергійність, любов до рідної землі і її...

Детальніше »
Новорічне вітання Голови ВГСУ Віктора Татькова 28.12.2011


Шановні колеги!

 

Тепло і сердечно вітаю Вас зі світлими і радісними святами, які об'єднують у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, - з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ми входимо в новий відлік часу, оцінюючи і аналізуючи пройдене, підбиваючи підсумки року, що минає.

Новий рік - це початок нового життя, нових ідей, час сподівань на краще, то ж бажаю Вам здійснення потаємних мрій та надій, які принесуть щастя Вашим родинам! Нехай новий рік для кожного з Вас буде успішним, адже саме успіх додає впевненості та оптимізму в завтрашньому дні.

Хай Вас завжди супроводжує почуття справедливості, верховенства закону, віри в перемогу добра над злом. Нехай світла зоря християнського Святвечора додасть могутності нашій Вітчизні, ознаменується торжеством її величності Людини, а мудрість і впевненість у власних силах будуть Вашими постійними супутниками.

Нехай чудові зимові свята наповнять Вашу душу неповторністю, щирістю та щедрістю, а життєва нива засівається благополуччям, здоров'ям, миром...

Детальніше »
Відбулося чергове засідання пленуму Вищого господарського суду України 27.12.2011

 

26 грудня 2011 року відбулося чергове засідання пленуму Вищого господарського суду України, яке відкрив та вів Голова Суду Віктор Татьков.

У робочій обстановці обговорено проекти постанов, представлені заступником Голови ВГСУ Віктором Москаленко, зокрема,

Про внесення змін до постанови пленуму Вищого господарського суду України від 17.05.2011 № 7 "Про деякі питання практики застосування розділу ХІІ Господарського процесуального кодексу України".

Про внесення змін і доповнень до постанови пленуму Вищого господарського суду України від 11.10.2010 № 2 "Про деякі питання практики застосування розділу ХІІ2 Господарського процесуального кодексу України".

Про внесення змін до постанови пленуму Вищого господарського суду України від 17.05.2011 № 6 "Про деякі питання практики розгляду справ у спорах, що виникають із земельних відносин".

Про деякі питання практики застосування конкурентного законодавства.

Про деякі питання практики застосування заходів до забезпечення позову.

Про деякі питання практики перегляду рішень, ухвал, постанов за нововиявленими...

Детальніше »
22 грудня 2011 року у Вищому господарському суді України відбулося засідання Ради суддів господарських судів України 26.12.2011

22 грудня 2011 року у Вищому господарському суді України відбулося чергове засідання Ради суддів господарських судів України. На засіданні було прийнято рішення про внесення змін до Положення про кадровий резерв суддів на заміщення ними адміністративних посад в господарських судах України, погоджено продовження договору про тимчасове користування Житомирським апеляційним адміністративним судом частиною приміщень адміністративного будинку господарського суду Житомирської області до 31.12.2012 року.

 Прийнято також рішення щодо виключення з кадрового резерву суддів на заміщення адміністративних посад в господарських судах України на посаду голови Дніпропетровського апеляційного господарського суду Темкіжева Ігоря Хажмуридовича у зв'язку з обранням його суддею Вищого адміністративного суду України та виключено з кадрового резерву на посаду заступника голови господарського суду Рівненської області Крейбух Олену Геннадіївну у зв'язку з поданням нею заяви про відмову від перебування в резерві. Зараховано до кадрового резерву суддів на заміщення адміністративних...

Детальніше »
За підсумками засідання робочої групи по впровадженню у Вищому господарському суді України фіксування судового процесу технічними засобами 23.12.2011

21 грудня  2011 року відбулося засідання робочої групи по впровадженню у Вищому господарському суді України фіксування судового процесу технічними засобами.

Як уже повідомлялося, в ВГСУ утворено робочу групу по впровадженню фіксування судового процесу технічними засобами, головою якої призначено суддю, секретаря четвертої судової палати Вищого господарського суду України Сергія Могила, заступником - керівника апарату Ірину Галівець.

До складу робочої групи увійшли судді, секретарі судових палат, заступник керівника апарату ВГСУ, начальник управління організаційної роботи, начальник управління комп'ютерного та програмного забезпечення, начальники управлінь забезпечення роботи судових палат.

Голова робочої групи представив присутнім завдання щодо впровадження в Суді системи фіксування  судового процесу технічними засобами, зазначивши невідкладність його вирішення у зв'язку з прийняттям рішення Конституційного Суду України від 08.12.2011 №16-рп/2011.

Детальну інформацію про сучасні системи фіксування надав начальник управління комп'ютерного забезпечення...

Детальніше »
Засідання робочої групи по впровадженню фіксування судового процесу технічними засобами 21.12.2011

На підставі рішення Конституційного Суду України від 08.12.2011 № 16-р/п2011, яким відзначено, що положення пункту 7 частини третьої статті 129 Конституції України як норми прямої дії щодо повного фіксування судового процесу технічними засобами необхідно розуміти так, що в Вищому господарському суді України повне фіксування судових засідань технічними засобами повинно забезпечуватися на підставі цього конституційного положення.

Зважаючи на вищезазначене рішення та у зв'язку з необхідністю забезпечення в Вищому господарському суді України фіксування судових процесів технічними засобами, керуючись статтею 34 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" у Вищому господарському суді України утворено робочу групу по впровадженню в Вищому господарському суді України фіксування судових процесів технічними засобами, головою якої призначено суддю, секретаря четвертої судової палати Вищого господарського суду України Сергія Могила, заступником - керівника апарату Ірину Галівець.

До складу робочої групи також увійшли: судді, секретарі судових палат Олександр...

Детальніше »