Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 2 липня 2022 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
За результатами зборів суддів Вищого господарського суду України 16.03.2012

16 березня 2012 року відбулися збори суддів Вищого господарського суду України. Головуючий на зборах - Голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков за доброю традицією розпочав захід із привітання тих суддів, в кого були дні народження в період між зборами. А судді Тамарі Гоголь з нагоди ювілею Голова ВГСУ вручив Почесну відзнаку Вищого господарського суду України "Знак Пошани".

Згідно порядку денного зборів, були взяті до відома інформація секретарів судових палат про підсумки роботи судових палат (Олександра Кота, Євгена Першикова, Анастасії Заріцької, Сергія Могила) та звіт керівника апарату Вищого господарського суду України Ірини Галівець за 2011 рік. Зокрема, секретарі судових палат проінформували присутніх про забезпечення своєчасного і якісного розгляду судових справ, незважаючи на нерівномірне навантаження як на судові палати в цілому, так і на кожного суддю окремо. Нерівномірне навантаження, за словами Ірини Галівець, пов'язане з особливостями комп'ютерної програми "Діловодство спеціалізованого суду", і найближчим часом ця проблема буде усунута. Також...

Детальніше »
Представники ВГСУ взяли участь в роботі "круглого столу": "Єдність системи судів загальної юрисдикції: теорія та практика" 15.03.2012

В рамках низки заходів, присвячених 17-річчю газети "Юридическая практика", 13 березня в приміщенні Кловського палацу відбувся "круглий стіл": "Єдність системи судів загальної юрисдикції: теорія та практика", організаторами якого стали Верховний Суд України спільно з газетою "Юридическая практика".

В роботі "круглого столу" взяли участь керівництво вищих спеціалізованих судів, судів першої та апеляційної інстанцій, Державної судової адміністрації України, судді, науковці, члени Рад суддів судів всіх юрисдикцій. Вищий господарський суд України представляли заступник голови ВГСУ Анатолій Осетинський та член Ради суддів господарських судів Володимир Погребняк.

Модераторами "круглого столу" виступили Ярослав Романюк - перший заступник Голови ВСУ та Рустам Колесник - шеф-редактор газети "Юридическая практика".

На робочих секціях учасники заходу обговорили загальні принципи забезпечення єдності системи судів загальної юрисдикції та проблеми вдосконалення законодавства у сфері судоустрою, судочинства та статусу суддів і шляхи їх вирішення.

Зокрема, у своєму виступі...

Детальніше »
Відбулося чергове засідання Ради суддів господарських судів України. 12.03.2012

6 березня 2012 року у Вищому господарському суді України відбулося чергове засідання Ради суддів господарських судів України. На засіданні було прийнято рішення щодо внесення до Вищої ради юстиції подання про призначення Ємельянова Артура Станіславовича на посаду голови Київського апеляційного господарського суду, Князькова Валерія Володимировича - на посаду голови господарського суду м. Києва.

На засіданні також було затверджено склад робочих груп для проведення вивчення організації діяльності господарських судів Вінницької та Черкаської областей.

 

 

Зі святом весни Вас, дорогі жінки, милі, любі наші Берегині! 05.03.2012

Саме навесні розквітають найсвітліші почуття людської душі, з нестримною силою пробуджується все живе на Землі. У цей світлий весняний день прийміть мої найщиріші вітання зі святом краси, оновлення та кохання - Міжнародним днем прав жінок та миру - 8 Березня!

Виконуючи найсвятішу місію, дану Богом,  - дарувати життя, робити його світлим і яскравим, Ви є взірцем терпіння, працездатності, волі й милосердя. Від усієї душі зичу, щоб добро, щастя, кохання ніколи не полишали Вас, повсякденні будні стали безхмарними святами, Ваше життя наповнилось достатками та здоров'ям, а жіночність, чарівність та душевне тепло зігрівало усіх рідних та близьких, примножуючи радість і добробут у Вашій оселі!

Хай тепло перших весняних променів сонця й аромат квітів, які ми Вам даруємо, наповнять Ваші серця чудовою музикою кохання та щастя!

Хай Бог береже Вас, Ваших дітей,  коханих, усіх близьких!

Високого Вам злету у здійсненні державних задумів та впевненості у майбутньому на благо нашого народу.

 

 

З найщирішими побажаннями

 

від імені чоловічої половини...

Детальніше »
Вищий господарський суд України приймав делегацію господарських судів Республіки Білорусь 02.03.2012

1 березня 2012 року в рамках ознайомчого візиту до Києва делегація господарських судів Республіки Білорусь відвідала Вищий господарський суд України та господарський суд міста Києва, де гості зустрілися з керівництвом судів та обговорили низку актуальних проблем господарського судочинства обох країн.

Іноземну делегацію представляли голова господарського суду Вітебської області Олена Ніколаєва, заступник Голови господарського суду Гродненської області Денис Валдайцев та представники Вищого господарського суду Республіки Білорусь.

Заступник Голови Вищого господарського суду України Анатолій Осетинський ознайомив гостей із особливостями судоустрою України, специфікою роботи спеціалізованих судів та змінами, пов'язаними з набранням чинності Законами України «Про судоустрій і статус суддів» та «Про судовий збір». Також Анатолій Осетинський обговорив із закордонними колегами практику застосування спрощених і альтернативних процедур врегулювання господарських спорів, в тому числі підписання мирових угод в господарському процесі, розвиток позасудової...

Детальніше »
Оголошення 27.02.2012

Повідомляємо, що 6 березня 2012 року о 17-00 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться засідання Ради суддів господарських судів України. До порядку денного засідання внесено питання зарахування до кадрового резерву суддів на заміщення адміністративних посад в господарських судах України та внесення подань Вищій раді юстиції щодо призначення суддів на адміністративні посади в судах.

 

Контактний телефон: 207-52-20

Вітання з ювілеєм науковцю, викладачу економіко-правового факультету Донецького національного університету Волкову В'ячеславу Дмитровичу від Голови ВГСУ Віктора Татькова та колективу суду 24.02.2012

Шановний В'ячеславе Дмитровичу!

 

Прийміть наші сердечні поздоровлення і найкращі побажання з нагоди Вашого ювілею!

Зважаючи на повноту Вашого життєвого шляху, починань, ініціатором яких Ви завжди були, вкладів і глибокої віддачі своєї широкої душі в ім'я сьогодення, в ім'я науки, в ім'я поступального руху вперед, дозвольте побажати Вам міцного здоров'я і життєвих сил, радісних подій і звершень, бадьорості духу й краси.

Завдячуючи Вам, відбувалося становлення економіко-правового факультету одного з кращих навчальних закладів України, центрів практичного навчання європейського рівня, інформаційних технологій.

Ваші досягнення в царині науки, повага до ближнього, талант наукового керівника стали успіхом багатьох Ваших колег, аспірантів та студентів.

На щастя та благополуччя нехай буде багатою Ваша доля. Нехай плин років не затьмарює радість і повноту Вашого буття, а людська шана стане гідною подякою Вам за плідну працю.

 

 

З щирою повагою і вдячністю

 

Голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков,

судді...

Детальніше »
Відбулося чергове засідання Ради суддів господарських судів України. 21.02.2012

16 лютого 2012 року у Вищому господарському суді України відбулося чергове засідання Ради суддів господарських судів України. На засіданні було прийнято рішення щодо внесення до Вищої ради юстиції подання про призначення Плотніцького Бориса Дмитровича на посаду голови Львівського апеляційного господарського суду, Паруснікова Юрія Борисовича - на посаду заступника голови Дніпропетровського апеляційного господарського суду, Величко Надії Леонідівни - на посаду голови господарського суду Дніпропетровської області, Новікової Рити Георгіївни - на посаду заступника голови господарського суду Одеської області, Калантай Майї Віссаріонівни - на посаду голови господарського суду Харківської області. Крім того, прийнято рішення щодо внесення до Вищої ради юстиції подання про звільнення Корсака Віталія Антоновича з посади голови Київського апеляційного господарського суду у зв'язку з поданням заяви про дострокове припинення повноважень на адміністративній посаді за власним бажанням.

На виконання рішення Ради суддів України № 72 від 23.12.2011 року щодо визначення навантаження...

Детальніше »
До уваги суддів господарських судів та працівників апаратів! 17.02.2012

З 3 лютого по 15 березня 2012 року в рамках заходів, присвячених відзначенню 20-річчя Економічного Суду СНД, відбувається інтернет-конференція Голови Економічного Суду СНД Л. Е. Каменкової на тему: "Економічний Суд Співдружності Незалежних Держав - підсумки діяльності і перспективи розвитку".

У зв'язку з цим Економічний Суд СНД запрошує надсилати свої питання до 15 березня 2012 року на e-mail: chairman@sudsng.org,  або: Республіка Білорусь, 220030, м. Мінськ, вул. Кірова, 17; факс (37517) 328-62-07 чи заповнивши форму, розміщену за адресою: http://sudsng.org/conference/.

Питання і детальні відповіді на них будуть розміщені на порталі Економічного Суду СНД http://sudsng.org та на сайті Міжнародного центру по врегулюванню спорів при Економічному Суді СНД http://mcussudsng.org/.

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва

та зв'язків зі ЗМІ 

 

 

В приміщенні Вищого господарського суду України відбувся національний раунд міжнародного конкурсу ім. Філіпа Джессапа 13.02.2012

Протягом 10-12 лютого 2012 року за сприяння Вищого господарського суду України відбувся щорічний національний раунд міжнародного студентського конкурсу з міжнародного публічного права імені Філіпа Джессапа.

Організатором даного Конкурсу є Асоціація студентів міжнародного права (International Law Students Association, ILSA).    

Змагання Джессапа було започатковано 1960 року в Гарвардській школі права з метою набуття студентами досвіду застосування міжнародного публічного права в імітаційному залі суду.

Щорічно в конкурсі змагаються більше 600 студентських команд із 90 країн світу. Змагання відбуваються у формі усних дебатів та письмових подань, імітуючи процедуру Міжнародного Суду Організації Об'єднаних Націй.

Основною метою конкурсу є розвиток праворозуміння студентів у застосуванні норм міжнародного права, повазі до мирного вирішення спорів, принципу верховенства права, обміну досвідом між правовими школами світу та зосередженні уваги студентів на гострих правових проблемах сучасності.

Цього року в Конкурсі взяли участь кращі студентські команди:

- Київського...

Детальніше »