Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 26 травня 2022 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади 18.04.2012

"Вищий господарський суд України, що знаходиться за адресою: 01016, м. Київ, вул. Копиленка, 6, оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця:

Назва вакантної посади:спеціаліст І категорії історико-бібліотечного відділу управління організаційної роботи.

Вимоги до кандидата: освіта вища (спеціаліст чи магістр) в галузі гуманітарних наук, стаж роботи за фахом - понад 1 року, громадянство України, досконале володіння державною мовою, вміння працювати на комп'ютері.

 

Довідкова інформація надається за телефоном 536-05-84 (відділ кадрового забезпечення та антикорупційного моніторингу).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу (оголошення в газеті "Голос України" від 12.04.2012 № 67)."

 

Вся інформація в рубриці: «Вакансії, порядок та умови проходження конкурсу на заміщення вакантних посад»

 

"Про звільнення судді" 18.04.2012

 

Указом Президента України "Про звільнення суддів" від 05.04.2012 № 243/2012 звільнено з посади суддю господарського суду Автономної Республіки Крим Жукову Анжеліну Ігорівну у зв'язку із закінченням строку, на який її призначено. 

 

 

Вітання Голови Вищого господарського суду України Віктора Татькова з Великоднем! 13.04.2012

 

 

Від щирого серця вітаю Вас зі Святом Великодня - воістину Величним Днем Торжества Життя і Любові!

Щиро бажаю Вам щастя, здоров'я, добробуту і родинного затишку, божої благодаті і віри у світле майбутнє нашої української держави!

Хай благодатна світла радість Воскресіння Христового осяє Вашу душу, з весняною силою пробудить у ній Віру, Надію та Любов, а Господнє благословення на добрі справи в ім'я людей та України завжди буде з Вами!

Нехай у ваших домівках завжди панує мир і злагода,  в серцях - добро, а в думках - мудрість.

 

З повагою

Голова Вищого

господарського суду України                                                                                                   Віктор Татьков

 

 

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад 10.04.2012

Вищий господарський суд України (м. Київ, вул. Копиленка, 6) оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців:

1. Провідний спеціаліст відділу господарства та матеріально-технічного забезпечення.

Вимоги до кандидата: освіта: вища (спеціаліст чи магістр), стаж роботи за фахом - понад 1 року, громадянство України, досконале володіння державною мовою, вміння працювати на комп'ютері, досвід роботи у галузі обслуговування систем енергопостачання, водопостачання, зв'язку тощо.

2. Провідний спеціаліст управління фінансового забезпечення та бюджетного планування.

Вимоги до кандидата: освіта: вища економічна (спеціаліст чи магістр), стаж роботи за фахом - понад 1 року, громадянство України, досконале володіння державною мовою, вміння працювати на комп'ютері, знання основ діловодства та бухгалтерського обліку у бюджетній галузі.

Довідкова інформація надається за телефоном 536-05-84 (відділ кадрового забезпечення та антикорупційного моніторингу).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення...

Детальніше »
Співчуття у зв'язку зі смертю Ігоря Гавриловича Побірченка 06.04.2012

Колектив Вищого господарського суду України з почуттям великого суму сприйняв звістку про смерть Почесного Голови Міжнародного комерційного арбітражного суду і Морської арбітражної комісії при Торгово-промисловій палаті України, Заслуженого діяча науки і техніки України, академіка, доктора юридичних наук, професора Ігоря Гавриловича Побірченка.

На 89 році перестало битися серце одного з найвидатніших правознавців, який своєю життєвою мудрістю, компетентністю, величезною працездатністю і самодисципліною, чуйністю та людяністю заслужив авторитет і повагу оточуючих.

Ще неповнолітнім Ігор Гаврилович склав присягу на вірність вітчизні і пішов добровольцем на фронт, звідки повернувся з низкою радянських та зарубіжних бойових нагород. З тих пір все своє життя патріарх українського арбітражу оцінював як боротьбу за справедливість.

За свій життєвий шлях І. Г. Побірченко підготував цілу плеяду науковців, зокрема, і в галузі Держарбітражу, був відзначений безліччю почесних відзнак та нагород. Під його досвідченим керівництвом Міжнародний комерційний арбітражний...

Детальніше »
Звіт щодо розгляду Вищим господарським судом України запитів на інформацію в І кварталі 2012 року 05.04.2012

 

У І кварталі 2012 року до Вищого господарського суду України надійшло 15141 запитів на інформацію від фізичних та юридичних осіб, зокрема:

- 39 письмових запитів на інформацію (у т.ч. 36 запитів, що надійшли електронною поштою) стосовно розгляду конкретних судових справ (25 запитів), надання копій судових рішень, внутрішньо-організаційних документів суду, надання відомостей, що містять персональні дані, щодо укладених судом договорів тощо;

- 15102 усних запитів стосовно розгляду судових справ Вищим господарським судом України, інформації про місцезнаходження, керівництво, розклад роботи суду, платіжні реквізити для перерахування судового збору тощо.

На всі запити, що надійшли до суду, надано відповіді відповідно до Законів України "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію", "Про захист персональних даних", "Про звернення громадян", "Про доступ до судових рішень" та інших нормативно-правових актів.

 

 

04.04.2012

 

"Про обрання суддів" 02.04.2012

1) Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 22.03.2012 № 4577-VI Рудовську Інну Анатоліївну обрано безстроково на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області;

2) Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 22.03.2012 № 4578-VI Тимченка Богдана Петровича обрано на посаду судді господарського суду Полтавської області.

 

 

Вищий господарський суд України відвідали представники всеукраїнської професійної громадської організації - Асоціація адвокатів України 30.03.2012

30 березня 2012 року до Вищого господарського суду України з метою відвідування Музею історії господарських судів України прибула делегація представників Асоціації адвокатів України - всеукраїнської професійної громадської організації, яка об'єднує адвокатів для утвердження Верховенства права, сприяння належному захисту прав і свобод фізичних та юридичних осіб, інтенсифікації процесів розвитку та зміцнення інституту адвокатури в Україні, підвищення ролі й авторитету адвокатури в суспільстві та рівня правової допомоги, що надається адвокатами тощо.

В складі делегації були представники Клубу майбутніх адвокатів, основною метою створення та діяльності якого є популяризація адвокатської професії, сприяння та надання допомоги особам, які мають намір у майбутньому здобути статус адвоката, інформування про особливості адвокатської професії, проведення правових семінарів, круглих столів та інше.

Членами делегації були адвокати: Леся Дубчак - керівник Клубу майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України, Леся Прудивус, Наталія Ніколаєнко, Ілля Фумельов та група студентів...

Детальніше »
За результатами пленуму Вищого господарського суду України 23.03.2012

23 березня 2012 року під головуванням очільника Вищого господарського суду України Віктора Татькова та за участі голів місцевих і апеляційних господарських судів України відбувся пленум ВГСУ. В його роботі також взяли участь поважні гості: Ігор Самсін - голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Валентин Барбара - заступник Голови Верховного Суду України - секретар Судової палати у господарських справах, Юрій Ударцов - заступник Генерального прокурора України та Руслан Кирилюк - Голова Державної судової адміністрації.

Про підсумки роботи господарських судів України за 2011 рік та завдання на перше півріччя 2012 року доповів присутнім Голова Вищого господарського суду України. Так, 2012 рік Віктор Татьков оголосив роком суддів всіх інстанцій, тоді як 2011 був роком голів судів: "В минулому році основні зусилля докладалися до того, щоб на адміністративних посадах в судах були висококваліфіковані суддівські кадри, а в 2012 році намагатимемось такими кадрами забезпечити кожну стадію господарського судочинства. Тому більше уваги приділятимемо...

Детальніше »
23 березня відбудеться чергове засідання пленуму ВГСУ 19.03.2012

23 березня 2012 року о 10.00 в приміщенні Вищого господарського суду України (актова зала, кімната 206) відбудеться засідання пленуму Вищого господарського суду України, на якому будуть розглянуті такі питання та проекти постанов:

1.  Про підсумки роботи господарських судів України за 2011 рік та завдання на перше півріччя 2012 року (доповідач: Татьков В.І. - Голова Вищого господарського суду України).

2.  Про хід виконання постанови пленуму Вищого господарського суду України від 22.07.2011 № 8 "Про підсумки роботи господарських судів України у першому півріччі 2011 року та завдання на друге півріччя 2011 року" (доповідач: Кравчук Г.А. - секретар пленуму Вищого господарського суду України).

3.  Про внесення змін і доповнень до деяких постанов пленуму Вищого господарського суду України (доповідач: Москаленко В.С. - заступник Голови Вищого господарського суду України).

4.  Про деякі питання практики призначення судової експертизи (доповідач: Москаленко В.С. - заступник Голови Вищого господарського суду України).

5.  Про деякі питання практики призначення судової експертизи...

Детальніше »