Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 18 листопада 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
Оголошення 16.05.2012

Повідомляємо, що 24 травня 2012 року об 11-00 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться засідання Ради суддів господарських судів України. До порядку денного засідання внесені питання зарахування до кадрового резерву суддів на заміщення адміністративних посад в господарських судах України та виключення з кадрового резерву, внесення подань Вищій раді юстиції щодо призначення суддів на адміністративні посади в судах та звільнення їх з таких посад, розгляд результатів вивчення організації діяльності господарських судів та питання порядку підготовки бюджетного запиту.

 

Контактний телефон: 207-52-20

 

 

Участь Вищого господарського суду України в українсько-канадському проекті "Суддівська освіта задля економічного зростання" 15.05.2012

15 травня 2012 року у Вищому господарському суді України відбулася зустріч керівництва суду з делегацією Національного судового інституту Канади за сприяння Національної школи суддів України.

Від Вищого господарського суду України в заході взяли участь заступник голови ВГСУ Віктор Москаленко, керівник апарату Ірина Галівець, начальник управління організаційної роботи Максим Нарольський, секретарі судових палат та судді.

З канадської сторони делегацію очолювали старший директор Національного судового інституту Канади Джордж Томсон, директор Відділу міжнародної співпраці з юридичних питань і навчання Національного судового інституту Канади Дональд Чіассон та старший керівник програм Канадської агенції міжнародного розвитку Марта Аксім.

Метою візиту канадських гостей до ВГСУ було ознайомлення з українською системою господарського судочинства для подальшого опрацювання українсько-канадського проекту "Суддівська освіта задля економічного зростання", який реалізовуватиметься в Україні за підтримки Канадської агенції міжнародного розвитку. В ході зустрічі...

Детальніше »
Звіт щодо розгляду Вищим господарським судом України звернень і запитів на інформацію за квітень 2012 року 08.05.2012

У квітні 2012 року до Вищого господарського суду України надійшло 16 звернень і 4605 запитів на інформацію від фізичних та юридичних осіб, зокрема:

- 16 письмових звернень стосовно дій суддів господарських судів та Вищого господарського суду України, розгляду справ, надання роз'яснень, повернення судового збору, надання копій судових рішень, виконання доручень про вручення судових документів господарських судів іноземних держав;

- 12 запитів на інформацію, що надійшли електронною поштою стосовно розгляду конкретних судових справ, надання копій судових рішень, внутрішньо-організаційних документів суду, надання інформації про реєстрацію касаційних скарг та інших документів у Вищому господарському суді України та автоматичний розподіл справ, надання інформації по судовій статистиці;

- 4593 усних запитів стосовно розгляду судових справ Вищим господарським судом України, інформації про місцезнаходження, керівництво, розклад роботи суду, платіжні реквізити для перерахування судового збору тощо.

На всі запити, що надійшли до суду, надано відповіді відповідно до Законів...

Детальніше »
Прес-реліз: За підсумками засідання секції першої та другої судових палат Науково-консультативної ради Вищого господарського суду України 03.05.2012

27 квітня 2012 року у приміщенні Вищого господарського суду України проведено засідання секції першої та другої судових палат Науково-консультативної ради Вищого господарського суду України, на якому в порядку підготовки проекту постанови пленуму "Про деякі питання практики застосування законодавства про оренду" було обговорено деякі найбільш актуальні проблемні питання застосування законодавства про оренду.

Захід відбувся за ініціативи другої судової палати під головуванням заступника Голови Вищого господарського суду України, кандидата юридичних наук, заслуженого юриста України Осетинського Анатолія Йосиповича. Активну участь в організації та проведенні засідання секції взяв заступник голови секції першої та другої судових палат Вищого господарського суду України, секретар другої судової палати Вищого господарського суду України Першиков Євген Володимирович та керівник робочої групи з підготовки указаного проекту постанови Пленуму, заступник секретаря другої судової палати Вищого господарського суду України, заслужений юрист України Муравйов Олексій Валентинович.

До...

Детальніше »
Вищий господарський суд України повідомляє: 03.05.2012

1) Указом Президента України "Про переведення суддів" від 24.04.2012 № 285/2012 переведено в межах п'ятирічного строку суддю господарського суду Луганської області Васильченко Тетяну Вікторівну на роботу на посаді судді господарського суду міста Києва;

2) Указом Президента України "Про призначення суддів" від 24.04.2012 № 286/2012 призначено строком на п'ять років у місцевих господарських судах на посади:

 

судді господарського суду Волинської області Гарбара Ігоря Олексійовича;

 

судді господарського суду Дніпропетровської області Мартинюка Сергія Віталійовича;

 

судді господарського суду Запорізької області Давиденко Ірину Вікторівну;

 

судді господарського суду Луганської області Віннікова Сергія Валерійовича;

 

судді господарського суду Львівської області Блавацьку-Калінську Ольгу Михайлівну;

 

суддів господарського суду Миколаївської області: Бритавську Юлію Сергіївну, Олейняш Еліну Михайлівну;

 

суддів господарського суду Полтавської області: Мацко Оксану Сергіївну, Погрібну Світлану Василівну,...

Детальніше »
Вищий господарський суд України повідомляє: 23.04.2012

1) Постановою Верховної Ради України "Про обрання судді" від 12.04.2012 № 4636-VI Лотову Юлію Василівну обрано безстроково на посаду судді господарського суду міста Севастополя;

2) Постановою Верховної Ради України "Про звільнення судді" від 12.04.2012 № 4641-VI звільнено з посади судді господарського суду Запорізької області Даценко Любов Іванівну у зв'язку з досягненням шістдесяти п'яти років;

3) Постановою Верховної Ради України "Про звільнення суддів" від 12.04.2012 № 4643-VI звільнено з посади судді господарського суду міста Києва Катрич Валентину Сергіївну у зв'язку з поданням заяви про відставку. 

 

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади 18.04.2012

"Вищий господарський суд України, що знаходиться за адресою: 01016, м. Київ, вул. Копиленка, 6, оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця:

Назва вакантної посади:спеціаліст І категорії історико-бібліотечного відділу управління організаційної роботи.

Вимоги до кандидата: освіта вища (спеціаліст чи магістр) в галузі гуманітарних наук, стаж роботи за фахом - понад 1 року, громадянство України, досконале володіння державною мовою, вміння працювати на комп'ютері.

 

Довідкова інформація надається за телефоном 536-05-84 (відділ кадрового забезпечення та антикорупційного моніторингу).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу (оголошення в газеті "Голос України" від 12.04.2012 № 67)."

 

Вся інформація в рубриці: «Вакансії, порядок та умови проходження конкурсу на заміщення вакантних посад»

 

"Про звільнення судді" 18.04.2012

 

Указом Президента України "Про звільнення суддів" від 05.04.2012 № 243/2012 звільнено з посади суддю господарського суду Автономної Республіки Крим Жукову Анжеліну Ігорівну у зв'язку із закінченням строку, на який її призначено. 

 

 

Вітання Голови Вищого господарського суду України Віктора Татькова з Великоднем! 13.04.2012

 

 

Від щирого серця вітаю Вас зі Святом Великодня - воістину Величним Днем Торжества Життя і Любові!

Щиро бажаю Вам щастя, здоров'я, добробуту і родинного затишку, божої благодаті і віри у світле майбутнє нашої української держави!

Хай благодатна світла радість Воскресіння Христового осяє Вашу душу, з весняною силою пробудить у ній Віру, Надію та Любов, а Господнє благословення на добрі справи в ім'я людей та України завжди буде з Вами!

Нехай у ваших домівках завжди панує мир і злагода,  в серцях - добро, а в думках - мудрість.

 

З повагою

Голова Вищого

господарського суду України                                                                                                   Віктор Татьков

 

 

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад 10.04.2012

Вищий господарський суд України (м. Київ, вул. Копиленка, 6) оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців:

1. Провідний спеціаліст відділу господарства та матеріально-технічного забезпечення.

Вимоги до кандидата: освіта: вища (спеціаліст чи магістр), стаж роботи за фахом - понад 1 року, громадянство України, досконале володіння державною мовою, вміння працювати на комп'ютері, досвід роботи у галузі обслуговування систем енергопостачання, водопостачання, зв'язку тощо.

2. Провідний спеціаліст управління фінансового забезпечення та бюджетного планування.

Вимоги до кандидата: освіта: вища економічна (спеціаліст чи магістр), стаж роботи за фахом - понад 1 року, громадянство України, досконале володіння державною мовою, вміння працювати на комп'ютері, знання основ діловодства та бухгалтерського обліку у бюджетній галузі.

Довідкова інформація надається за телефоном 536-05-84 (відділ кадрового забезпечення та антикорупційного моніторингу).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення...

Детальніше »