Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 16 грудня 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
До 10-ї річниці утворення Державної судової адміністрації України 13.09.2012

Впродовж 10-12 вересня 2012 року в Києві з нагоди 10-річчя утворення Державної судової адміністрації України пройшла міжнародна конференція "Інноваційні підходи в судовому адмініструванні", організована Державною судовою адміністрацією України та Проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Україна: справедливе правосуддя".

В роботі конференції взяли участь близько 200 делегатів, в тому числі судді, голови судів, експерти судової системи, зарубіжні гості, представники законодавчої та виконавчої гілок влади.

Метою заходу було обговорення поточного стану судового адміністрування в Україні, ознайомлення з міжнародними стандартами сучасної судової організації діловодства тощо.

Формат міжнародної конференції, яка транслювалася в режимі on-line на сайті ДСАУ, дозволив учасникам ознайомитися з міжнародним досвідом щодо використання сучасних технологій у забезпеченні судового процесу, а також обговорити інші, не менш важливі питання, зокрема, бюджетування судів та управління персоналом.

У своїй промові Голова Державної судової адміністрації України Руслан...

Детальніше »
Оголошення 11.09.2012

Повідомляємо, що 20 вересня 2012 року об 11-00 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться засідання Ради суддів господарських судів України.

До порядку денного засідання внесені питання зарахування до кадрового резерву суддів на заміщення адміністративних посад в господарських судах України та виключення з кадрового резерву, внесення подань Вищій раді юстиції щодо призначення суддів на адміністративні посади в судах, розгляд інформації голів господарських судів щодо усунення виявлених недоліків в організації роботи судів та питання нагородження відомчими заохочувальними відзнаками Вищого господарського суду України  з нагоди Дня юриста.

 

Контактний телефон: 207-52-20

Звіт щодо розгляду Вищим господарським судом України звернень і запитів на інформацію за серпень 2012 року 04.09.2012

У серпні 2012 року до Вищого господарського суду України надійшло 42 звернення і 4878 запитів на інформацію від фізичних та юридичних осіб, зокрема:

-  42 письмових звернень стосовно дій суддів господарських судів та Вищого господарського суду України, розгляду справ, повернення судового збору, надання копій судових рішень тощо;

-  12 письмових запитів на інформацію стосовно розгляду конкретних судових справ, надання інформації щодо прийому громадян керівництвом Вищого господарського суду України тощо;

-  4866 усних запитів стосовно розгляду судових справ Вищим господарським судом України, інформації про місцезнаходження, керівництво, розклад роботи суду, платіжні реквізити для перерахування судового збору тощо.

На всі запити, що надійшли до суду, надано відповіді відповідно до Законів України "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію", "Про захист персональних даних", "Про звернення громадян", "Про доступ до судових рішень" та інших нормативно-правових актів.

 

03.09.2012 

За результатами "круглого столу" з обговорення проблемних питань, що виникають при розгляді справ про банкрутство 30.08.2012

Згідно плану роботи Вищого господарського суду України на друге півріччя 2012 року 30 серпня третьою судовою палатою проводився "круглий стіл" з обговорення проблемних питань, що виникають при розгляді справ про банкрутство.

Зі вступним вітальним словом до учасників заходу звернувся заступник голови Вищого господарського суду України Віктор Москаленко. В роботі "круглого столу", крім суддів Вищого господарського суду України, також взяли участь судді господарських судів міста Києва та Київської області, Київського апеляційного господарського суду, начальники управлінь і відділів ВГСУ.

Модератором "круглого столу" виступила суддя, секретар третьої судової палати Вищого господарського суду України Анастасія Заріцька. Під час заходу учасниками активно обговорювалися питання щодо вимог банківської установи по стягненню заборгованості за кредитним договором до позичальника, до поручителя, до заставодавця, відносно якого порушено провадження у справі про банкрутство; звернення стягнення на майно боржника (позичальника, поручителя, заставодавця), яке є предметом...

Детальніше »
Вітання Голови ВГСУ Віктора Татькова з Днем незалежності України 23.08.2012

Шановні співвітчизники!

 

Від імені Вищого господарського суду України та суддівського корпусу господарських судів щиро вітаю Вас з 21-ю річницею Незалежності України!

Сьогодні наша держава впевнено крокує шляхом вільного національного розвитку і прогресу, утвердження соціально справедливого, правового, демократичного суспільства, духовного й культурного оновлення, забезпечення мирного та гідного життя нинішньому й прийдешнім поколінням. Цю річницю здобуття незалежності України ми святкуємо з глибоким переконанням у правильності обраного шляху і його незворотності. Впевнений, що зроблене в попередні роки, буде доброю і надійною основою в майбутньому, що розвиток України в третьому тисячолітті буде динамічним та успішним і принесе добробут, успіх і щастя нашому народу.

В цей святковий день дозвольте побажати Вам нових звершень у розбудові нашої суверенної держави, віри у її краще майбутнє!

Добра, миру, злагоди, сімейного благополуччя, міцного здоров'я Вам та Вашим родинам.

 

З повагою

Голова Вищого

господарського...

Детальніше »
Зміцнимо довіру громадян до суду !!! 14.08.2012

Напередодні проведення всеукраїнської акції «Зміцнимо довіру громадян до суду» її організатори - Рада суддів України, Державна судова адміністрація України та Центр суддівських студій за сприяння українсько-швейцарського проекту «Підтримка судової реформи в Україні» - провели в інформаційному агентстві УНІАН спільну прес-конференцію, на якій була представлена інформація щодо організації та проведення опитування громадян-відвідувачів судів і оприлюднена опитувальна анкета.

У вступному слові голова Ради суддів України Ярослав Романюк нагадав, що «...існування сучасних демократичних суспільств та держав неможливе без існування незалежного та справедливого правосуддя, забезпечення реальних гарантій доступу людини до суду та неупередженого розгляду судових справ. Судова влада та суспільство мають підтримувати постійні зв'язки та здійснювати ефективний обмін інформацією з метою подолання існуючих проблем у функціонуванні судів та інших органів судової влади і враховувати в організації діяльності цих органів пропозиції та зауваження громадськості».

За...

Детальніше »
Підсумок роботи господарських судів: проблеми залишаються 14.08.2012

10 серпня в Севастопольському апеляційному господарському суді відбулась нарада щодо обговорення підсумків роботи господарських судів Севастопольського апеляційного округу за перше півріччя поточного року. У нараді взяли участь голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков, в.о. голови Вищої Ради юстиції Лідія Ізовітова, голова Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба, голова Севастопольської міської ради Юрій Дойников, голова Верховної Ради АРК Володимир Константинов, прокурор міста Севастополя Ігор Пілат, а також голови апеляційних судів регіону, місцевих господарських судів Севастопольського апеляційного округу та голова Територіального управління ДСА у місті Севастополі Сергій Запорожець.

Проблемна юрисдикція

З доповіддю про роботу господарських судів Севастопольського апеляційного округу за звітний період виступив голова Севастопольського апеляційного господарського суду Володимир Коваль, навівши дані судової статистики та показники рівня навантаження на суддів господарських судів регіону....

Детальніше »
До уваги суддів та працівників апаратів господарських судів! 08.08.2012

Нещодавно у вітчизняному інтернет-просторі з'явився аналог соціальної мережі - професійна юридична мережа "Феміда" - віртуальний майданчик для неформального спілкування фахівців судової юрисдикції, який дозволяє кожному користувачеві в режимі on-line обмінюватися інформацією, обговорювати різноманітні теми в галузі юриспруденції, висловлювати свої думки, ідеї та правові позиції з питань, що є предметом професійних дискусій.

Професійна юридична мережа "Феміда" дозволяє вийти на якісно вищий рівень спілкування між суддями, надає ряд додаткових послуг, таких як персональна поштова скринька, безпечне збереження власних файлів (з використанням шифрування), доступ до системи відеоконференцзв'язку, дозволить проводити дистанційне навчання суддів та працівників апаратів судів одночасно в багатьох містах.

Професійна юридична мережа "Феміда" є важливим кроком у сфері обміну та захисту інформації. Розробнику даного мережевого ресурсу - Державному підприємству «Інформаційні судові системи» - вдалося поєднати інформаційну безпеку зі зручністю і легкістю доступу потенційних...

Детальніше »
Вищий господарський суд України повідомляє: 07.08.2012

1) Указом Президента України "Про переведення суддів" від 31.07.2012 № 459/2012 переведено суддів в межах п'ятирічного строку:

Ворошиловського районного суду міста Донецька Харакоза Костянтина Сергійовича на роботу на посаді судді господарського суду Донецької області;

господарського суду Полтавської області Босого Вадима Петровича на роботу на посаді судді господарського суду міста Києва;

Донецького окружного адміністративного суду Полякову Крістіну Вікторівну на роботу на посаді судді господарського суду міста Києва.

2) Указом Президента України "Про призначення суддів" від 31.07.2012 № 461/2012 призначено строком на п'ять років у місцевих господарських судах на посади:

судді господарського суду Житомирської області Омельяна Олексія Сергійовича;

судді господарського суду Тернопільської області Галамай Олесю Зеновіївну.

Звіт щодо розгляду Вищим господарським судом України звернень і запитів на інформацію за липень 2012 року 01.08.2012

У липні 2012 року до Вищого господарського суду України надійшло 45 звернень і 6013 запитів на інформацію від фізичних та юридичних осіб, зокрема:

-  45 письмових звернень стосовно дій суддів господарських судів та Вищого господарського суду України, розгляду справ, повернення судового збору, надання копій судових рішень;

-  7 письмових запитів на інформацію стосовно розгляду конкретних судових справ, надання інформації про реєстрацію касаційних скарг та інших документів у Вищому господарському суді України;

-  6006 усних запитів стосовно розгляду судових справ Вищим господарським судом України, інформації про місцезнаходження, керівництво, розклад роботи суду, платіжні реквізити для перерахування судового збору тощо.

На всі запити, що надійшли до суду, надано відповіді відповідно до Законів України "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію", "Про захист персональних даних", "Про звернення громадян", "Про доступ до судових рішень" та інших нормативно-правових актів.

 

01.08.2012