Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 2 липня 2022 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
Вищий господарський суд України повідомляє: 10.10.2012

1) Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 02.10.2012 № 5323-VI обрано безстроково на посаду судді господарського суду міста Києва Босого Вадима Петровича;

2) Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 02.10.2012 № 5324-VI обрано суддів, раніше обраних безстроково, на посади суддів:

Київського апеляційного господарського суду Гончарова Сергія Августовича та Шевченка Едуарда Олександровича;

Львівського апеляційного господарського суду Матущака Олега Івановича;

3) Постановою Верховної Ради України "Про звільнення суддів" від 02.10.2012 № 5325-VI звільнено з посади судді Львівського апеляційного господарського суду Мурську Христину Володимирівну, у зв'язку із неможливістю виконувати свої повноваження за станом здоров'я. 

Оголошення 09.10.2012

17 жовтня 2012 року відбудеться чергове засідання пленуму Вищого господарського суду України

17 жовтня 2012 року о 16.00 в приміщенні Вищого господарського суду України (актова зала, кімната 206) відбудеться чергове засідання пленуму Вищого господарського суду України, на якому розглядатимуться такі проекти постанов:

1.  Про деякі питання практики виконання рішень, ухвал, постанов господарських судів України (доповідач Москаленко В.С. - заступник Голови Вищого господарського суду України).

2.  Про внесення змін до деяких постанов пленуму Вищого господарського суду України (доповідач Москаленко В.С. - заступник Голови Вищого господарського суду України).

3.  Про деякі питання практики застосування законодавства про державний матеріальний резерв (доповідачі: Москаленко В.С. - заступник Голови Вищого господарського суду України, Волковицька Н.О. - суддя Вищого господарського суду України).

4.  Про деякі питання практики вирішення спорів, пов'язаних із захистом прав інтелектуальної власності (доповідач Москаленко В.С. - заступник Голови Вищого господарського...

Детальніше »
Державні нагороди з нагоди Дня юриста отримали судді Вищого господарського суду України у відставці 09.10.2012

Відповідно до Указу Президента України від 8 жовтня 2012 року № 586/2012 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня юриста» за вагомий особистий внесок у реалізацію державної правової політики, зміцнення законності та правопорядку, розвиток юридичної науки, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм присвоєно почесне звання «Заслужений юрист України» суддям Вищого господарського суду України у відставці Кузьмічовій Людмилі Панфилівні, Самойловій Ірині Костянтинівні, Цихоцькій Світлані Миколаївні.

Нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ ступеня суддів Вищого господарського суду України у відставці Любинську Тамару Володимирівну, Плахотнюк Світлану Олександрівну.

 

Кузьмічова Людмила Панфилівна

Державний арбітр Держарбітражу при Раді Міністрів УРСР (1974-1986 рр.).

Начальник відділу попередження порушень законності в господарській діяльності і контролю за додержанням договірної дисципліни           (1986-1988 рр.).

Член колегії Державного арбітражу при Раді Міністрів УРСР (29.01.1988-12.12.1988 рр.).

Суддя Вищого...

Детальніше »
З нагоди Дня юриста Головою Державної судової адміністрації України Русланом Кирилюком вручено Почесні грамоти та оголошено подяку Державної судової адміністрації України суддям та працівникам апаратів господарських судів 09.10.2012

За особистий внесок у реалізацію державної правової політики, активну участь у популяризації правових знань та з нагоди Дня юриста оголошено подяку  Державної судової адміністрації України суддям господарського суду Київської області - Горбасенку Павлу Володимировичу та Лилаку Тарасу  Дмитровичу, а також за сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм Голова Державної судової адміністрації України Руслан Кирилюк відзначив відомчими заохочувальними нагородами наступних працівників апаратів господарських судів:

1. Почесною грамотою Державної судової адміністрації України:

Щепачову Яну Миколаївну

- начальника відділу документального забезпечення (канцелярія) Севастопольського апеляційного господарського суду.

2. Подякою Державної судової адміністрації України:

Готовкіну

Тетяну Сергіївну

- помічника голови Господарського суду Автономної Республіки...

Детальніше »
Голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков привітав колектив з професійним святом – Днем юриста 08.10.2012

У Вищому господарському суді України відбулися урочисті збори з нагоди Дня юриста. Звертаючись до суддів і працівників апарату Вищого господарського суду України, Віктор Татьков привітав колектив з професійним святом та подякував за невтомну клопітку працю та активну життєву позицію. Він побажав колегам успіхів у зміцненні законності і правопорядку, особистого щастя, родинного затишку, міцного здоров'я, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній діяльності в ім'я процвітання України.

З нагоди відзначення Дня юриста, враховуючи сумлінну бездоганну працю, досягнення в професійній діяльності, значний внесок у справу забезпечення діяльності господарських судів України, Головою Вищого господарського суду України Віктором Татьковим вручено нагороди:

відзнаку "Ветеран господарського суду України" судді - секретарю Пленуму Геннадію Кравчуку, суддям Наталі Волковицькій та Аркадію Уліцькому;

нагрудний знак Вищого господарського суду України "Почесний працівник господарського суду України" судді - секретарю судової палати Сергію Могилу, судді Галині Прокопанич,...

Детальніше »
Привітання Голови Вищого господарського суду України з Днем юриста 05.10.2012

Шановні колеги!

 

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята - Дня юриста!

Зі здобуттям незалежності Українською державою професія юриста з кожним днем стає все більш вагомою, необхідною та відповідальною.

Нехай ваші професійні зусилля будуть винагороджені повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному, справедливому захисті їх конституційних прав і свобод, а відданість улюбленій справі, порядність та людяність завжди залишаються вірними супутниками у роботі та житті. Адже наш вибір професії - це вибір шляху справедливості, чесності, відданості та цілеспрямованості!

Щиро зичу вам плідної роботи, успіхів у зміцненні законності і правопорядку, міцного здоров'я, особистого щастя, родинного добробуту, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній діяльності в ім'я процвітання України!

 

З повагою

Голова Вищого

господарського суду України                                                                                        ...

Детальніше »
27-28 вересня 2012 року у Мінську відбувся ІІ Міжнародний форум суддівського співтовариства. Голову ВГСУ В.Татькова обрано Головою Ради голів вищих арбітражних, господарських, економічних та інших судів, що вирішують справи в спорах у сфері економіки 04.10.2012

27-28 вересня 2012 року у місті Мінську відбувся ІІ Міжнародний форум суддівського співтовариства з питань судового захисту прав (далі - Форум), присвячений знаменній події - 90-річчю утворення в Білорусії державних органів з розгляду економічних спорів. Роком заснування Форуму вважається 2007 рік. Саме тоді, 5 років тому, учасники міжнародної конференції, яка проводилась на честь 85-річчя системи економічного правосуддя, ухвалили резолюцію про регулярне проведення Форуму. Перший широкомасштабний Форум, який зібрав учасників більш ніж 20-ти країн світу, пройшов у 2010 році. Професіоналів різних країн об'єднали ідеї необхідності тісного спілкування, готовності до діалогу і розвитку співробітництва на благо правосуддя та верховенства права.

У роботі Форуму взяли участь представники судових органів та органів з виконання судових рішень Азербайджанської Республіки, Республіки Білорусь, Федеративної Республіки Бразилія, Соціалістичної Республіки В'єтнам, Грузії, Республіки Казахстан, Китайської Народної Республіки, Республіки Корея, Латвійської Республіки, Республіки Молдова, Російської...

Детальніше »
Звіт щодо розгляду Вищим господарським судом України звернень і запитів на інформацію за вересень 2012 року 04.10.2012

У вересні 2012 року до Вищого господарського суду України надійшло 36 звернень і 4614 запитів на інформацію від фізичних та юридичних осіб, зокрема:

-  36 письмових звернень стосовно дій суддів господарських судів та Вищого господарського суду України, розгляду справ, повернення судового збору, автоматичного розподілу справ, надання копій судових рішень, надання інформації у справах тощо;

-  14 письмових запитів на інформацію стосовно розгляду конкретних судових справ, регулювання діловодства в апеляційних господарських судах;

-  4600 усних запитів стосовно розгляду судових справ Вищим господарським судом України, інформації про місцезнаходження, керівництво, розклад роботи суду, платіжні реквізити для перерахування судового збору тощо.

На всі запити, що надійшли до суду, надано відповіді відповідно до Законів України "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію", "Про захист персональних даних", "Про звернення громадян", "Про доступ до судових рішень" та інших нормативно-правових актів.

 

01.10.2012 

Вищий господарський суд України повідомляє: 03.10.2012

1) Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 18.09.2012 № 5262-VI суддю Львівського апеляційного господарського суду Юркевича Михайла Васильовича, раніше обраного безстроково, обрано на посаду судді господарського суду Львівської області.

2) Постановою Верховної Ради України "Про звільнення суддів" від 18.09.2012 № 5263-VI звільнено з посад суддів:

Дніпропетровського апеляційного господарського суду Шубу Ірину Костянтинівну, у зв'язку з поданням заяви про відставку;

Київського апеляційного господарського суду Дзюбка Петра Олексійовича, у зв'язку з поданням заяви про відставку;

Харківського апеляційного господарського суду Бабакову Людмилу Миколаївну, у зв'язку з поданням заяви про відставку;

господарського суду міста Києва Качан Надію Іванівну, у зв'язку з поданням заяви про відставку;

3) Постановою Верховної Ради України "Про звільнення суддів" від 18.09.2012 № 5264-VI звільнено з посади судді Дніпропетровського апеляційного господарського суду Головка Володимира Григоровича, у зв'язку з поданням заяви про звільнення з посади за власним бажанням.

4)...

Детальніше »
Оголошення 02.10.2012

Повідомляємо, що 11 жовтня 2012 року об 11-00 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться засідання Ради суддів господарських судів України.

До порядку денного засідання внесені питання зарахування до кадрового резерву суддів на заміщення адміністративних посад в господарських судах України та виключення з кадрового резерву, внесення подань Вищій раді юстиції щодо призначення суддів на адміністративні посади в судах,  скликання конференції суддів господарських судів України, вивчення організації діяльності господарських судів Рівненської, Житомирської і Хмельницької областей та Рівненського апеляційного господарського суду та питання обчислення терміну щорічної відпустки суддів.

 

Контактний телефон: 207-52-20