Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 2 липня 2022 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
Шановні колеги! 26.12.2012

Сердечно вітаю вас з Новим 2013 роком і Різдвом Христовим!

З цими чудовими святами ми завжди пов'язуємо наші надії на краще майбутнє, будуємо плани й окреслюємо перпективи.

Нехай новий рік виправдає найкращі прагнення і стане для вас та ваших рідних роком позитивних змін та втіленням заповітних мрій, а для нашої рідної України - роком миру, злагоди та процвітання!

Бажаю вам міцного здоров'я, життєвих гараздів, родинного тепла, творчого натхнення і наснаги у праці, щирих і вірних друзів, добробуту і благополуччя.

 

Зі щирими побажаннями

Голова Вищого господарського

суду України                                                                                                                                                                                     Віктор Татьков 

Судді та працівники апарату Вищого господарського суду України привітали пацієнтів відділення дитячої онкогематології з Днем святого Миколая 21.12.2012

Відновлюючи добру давню традицію щодо матеріальної підтримки закладів, які опікуються дітьми-сиротами та важкохворими дітьми, Вищим господарським судом України в День святого Миколая було проведено благодійну акцію.

Цього разу метою акції стала допомога дітям, хворим на рак, які проходять лікування у відділенні дитячої онкогематології при Київській обласній лікарні.

Зазначене відділення існує з 1994 року, наразі в ньому проходять лікування 40 юних пацієнтів віком від народження і до 18 років (переважно мешканці Київської області) з гематологічними і онкогематологічними патологіями. Завідуюча відділенням розповіла працівникам Вищого господарського суду України, що за наявності діагностичних можливостей, необхідних ліків та сучасного обладнання, діагноз "дитячий рак" вже не є смертельним вироком. Проте, за її словами, для успішного лікування дітям часто бракує найнеобхіднішого.

Цьогоріч на кошти, зібрані суддями та працівниками апарату Вищого господарського суду України, відділенням дитячої онкогематології придбано медичне обладнання - системи для інфузоматів...

Детальніше »
Голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівників суду 17.12.2012

Голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков та заступники Голови Анатолій Осетинський і Віктор Москаленко взяли участь в урочистостях з нагоди Дня працівників суду, що відбулись 14 грудня 2012 року у Верховному Суді України за участю Президента України Віктора Януковича.

На урочистому засіданні були присутні Прем'єр-міністр України Микола Азаров, Голова Верховної Ради України Володимир Рибак, Генеральний прокурор України Віктор Пшонка, Голова Вищої ради юстиції Володимир Колесниченко, Голова Державної судової адміністрації України Руслан Кирилюк, Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Ігор Самсін, Голова Ради суддів України Ярослав Романюк, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська та інші поважні гості.

Відповідно до Указу Президента України від 14 грудня 2012 року № 697/2012 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників суду» за вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, розвиток вітчизняної судової системи, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм:

-...

Детальніше »
УВАГА! АНОНС! 19 грудня 2013 року відбудеться чергове засідання Ради суддів господарських судів України 16.12.2012

 Чергове засідання Ради суддів господарських судів України відбудеться 19 грудня 2013 року об 11:00 в приміщенні Вищого господарського суду України.

За додатковою інформацією та з питань акредитації представників засобів масової інформації прохання звертатися за телефоном: (044) 207-52-20 до 15:00 18 грудня 2013 року.

УВАГА! АНОНС! У Вищому господарському суді України відбудеться засідання Пленуму ВГСУ 16.12.2012

17 грудня 2013 року о 16.00 год. у Вищому господарському суді України відбудеться засідання Пленуму ВГСУ, на якому планується розглянути наступні питання:

1. Про внесення змін і доповнень до деяких постанов Пленуму Вищого господарського суду України.

2. Про деякі питання практики застосування законодавства про відповідальність за порушення грошових зобов'язань.

3. Про затвердження Положення про порядок проведення санації до порушення провадження у справі про банкрутство.

4. Про затвердження Положення про порядок офіційного оприлюднення відомостей про справу про банкрутство.

Акредитація для ЗМІ щодо участі у заході до 12.00 год. 16 грудня 2013 року за телефоном +38 (044) 536-05-67. Контактна особа: Олійник Людмила, прес-служба Вищого господарського суду України. 

Шановні колеги! 14.12.2012

Вітаю Вас з професійним святом - Днем працівників суду!

На суди всіх юрисдикцій законом покладено відповідальну місію - утвердження верховенства права, справедливості та законності. Це благородна справа, яка вимагає самовідданої та наполегливої праці. Високий професіоналізм, компетентність суддів, працівників судів є запорукою захисту прав і свобод громадян нашої держави.

В цей святковий день хочу побажати Вам мудрості, впевненості у завтрашньому дні, натхнення для нових звершень. Нехай Ваша щоденна праця, витримка та наполегливість сприяють подальшому утвердженню України як демократичної правової держави!

 

Голова Ради суддів

господарських судів України                                                                                                                                                    О. Удовиченко

Голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков привітав колектив з професійним святом – Днем працівників суду 13.12.2012

У Вищому господарському суді України відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівників суду. Звертаючись до суддів і працівників апарату Вищого господарського суду України, Віктор Татьков привітав колектив з професійним святом та побажав наснаги і нових досягнень, міцного здоров'я і професійного росту.

З нагоди відзначення професійного свята - Дня працівників суду, враховуючи сумлінну і бездоганну працю, досягнення в професійній діяльності, значний внесок у справу забезпечення діяльності господарських судів України, суддям та працівникам апарату Вищого господарського суду України Головою Вищого господарського суду України Віктором Татьковим вручено нагороди:

Нагрудний знак Вищого господарського суду України "Почесний працівник господарського суду України" - судді Геннадію Коробенку і  начальнику управління Лесі Зуєвич;

Знак Вищого господарського суду України "За сумлінну працю" - судді Миколі Кузьменку;

Почесну Грамоту Вищого господарського суду України та Ради суддів господарських судів України з врученням пам'ятного знаку - суддям Світлані Бакуліній,...

Детальніше »
Шановні колеги – судді та працівники апаратів судів, щиро вітаю Вас із професійним святом! 13.12.2012

Щорічно 15 грудня судова система України відзначає День працівників суду. Керівництво держави активно здійснює заходи щодо реалізації судово-правової реформи з урахуванням позитивного зарубіжного досвіду та з метою наближення судів до європейських стандартів правосуддя, щоб кожний суд в Україні став ефективним органом у досягненні верховенства права, утвердженні реальної демократії в державі.

Судова система України, відповідаючи вимогам часу, суспільним потребам та новим державотворчим завданням, відіграє вирішальну роль у реалізації та захисті прав та законних інтересів людини, громадянина та суб'єктів господарювання.

Наше вірне служіння Закону, інтересам України, почуття відповідальності і людяності, виваженості і толерантності є запорукою зміцнення поваги та довіри українського народу до служителів Феміди, сприяє підвищенню авторитету судової влади в цілому.

З нагоди нашого професійного свята прийміть мої найщиріші привітання і побажання невичерпної енергії, наснаги та витримки, а вдача та професійні успіхи нехай будуть Вашими постійними супутниками...

Детальніше »
За підсумками засідання секції першої та другої судових палат Науково-консультативної ради Вищого господарського суду України 11.12.2012

10 грудня 2012 року у приміщенні Вищого господарського суду України проведено засідання секції першої та другої судових палат Науково-консультативної ради Вищого господарського суду України (далі - Секція НКР). З метою наукового опрацювання, враховуючи важливість а актуальність для формування судової практики, суддями Вищого господарського суду України спільно з провідними науковцями України та за участю фахівців Фонду державного майна України в форматі дискусії обговорено проект постанови пленуму Вищого господарського суду України "Про практику застосування законодавства про оренду".

Захід відбувся за ініціативи другої судової палати під головуванням голови Секції НКР, заступника голови Вищого господарського суду України, кандидата юридичних наук, заслуженого юриста України Осетинського Анатолія Йосиповича. Активну участь в організації та проведенні засідання секції взяв заступник голови Секції НКР, секретар другої судової палати Вищого господарського суду України Першиков Євген Володимирович.

Позицію суддів першої судової палати Вищого господарського...

Детальніше »
За підсумками підготовки суддів місцевих господарських судів 07.12.2012

Протягом 3-7 грудня 2012 року у Вищому господарському суді України (далі - ВГСУ) Національною школою суддів України (далі - НШСУ) проведено підготовку суддів місцевих господарських судів Вінницької, Житомирської, Київської і Чернігівської областей та міста Києва, призначених на посаду судді вперше.

У вітальному слові заступник голови ВГСУ, заслужений юрист України Москаленко В.С. закликав молоде покоління служителів Феміди з гідністю нести звання судді та постійно підвищувати свій професійний рівень, а НШСУ подякував за реалізацію навчального проекту саме на базі ВГСУ і висловив побажання на подальшу взаємокорисну співпрацю. У свою чергу проректор НШСУ, суддя Верховного Суду України у відставці, заслужений юрист України Мазурок В.А. побажав присутнім плідної роботи та  отримання нової цікавої інформації.

Під час реалізації навчальної програми слухачі мали змогу прослухати низку цікавих лекцій з актуальних питань господарської юрисдикції від провідних суддів ВГСУ, вчених та науковців.

Зокрема, на особливостях застосування приписів Господарського процесуального...

Детальніше »