Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 29 травня 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
До уваги суддів та працівників апаратів господарських судів! 08.08.2012

Нещодавно у вітчизняному інтернет-просторі з'явився аналог соціальної мережі - професійна юридична мережа "Феміда" - віртуальний майданчик для неформального спілкування фахівців судової юрисдикції, який дозволяє кожному користувачеві в режимі on-line обмінюватися інформацією, обговорювати різноманітні теми в галузі юриспруденції, висловлювати свої думки, ідеї та правові позиції з питань, що є предметом професійних дискусій.

Професійна юридична мережа "Феміда" дозволяє вийти на якісно вищий рівень спілкування між суддями, надає ряд додаткових послуг, таких як персональна поштова скринька, безпечне збереження власних файлів (з використанням шифрування), доступ до системи відеоконференцзв'язку, дозволить проводити дистанційне навчання суддів та працівників апаратів судів одночасно в багатьох містах.

Професійна юридична мережа "Феміда" є важливим кроком у сфері обміну та захисту інформації. Розробнику даного мережевого ресурсу - Державному підприємству «Інформаційні судові системи» - вдалося поєднати інформаційну безпеку зі зручністю і легкістю доступу потенційних...

Детальніше »
Вищий господарський суд України повідомляє: 07.08.2012

1) Указом Президента України "Про переведення суддів" від 31.07.2012 № 459/2012 переведено суддів в межах п'ятирічного строку:

Ворошиловського районного суду міста Донецька Харакоза Костянтина Сергійовича на роботу на посаді судді господарського суду Донецької області;

господарського суду Полтавської області Босого Вадима Петровича на роботу на посаді судді господарського суду міста Києва;

Донецького окружного адміністративного суду Полякову Крістіну Вікторівну на роботу на посаді судді господарського суду міста Києва.

2) Указом Президента України "Про призначення суддів" від 31.07.2012 № 461/2012 призначено строком на п'ять років у місцевих господарських судах на посади:

судді господарського суду Житомирської області Омельяна Олексія Сергійовича;

судді господарського суду Тернопільської області Галамай Олесю Зеновіївну.

Звіт щодо розгляду Вищим господарським судом України звернень і запитів на інформацію за липень 2012 року 01.08.2012

У липні 2012 року до Вищого господарського суду України надійшло 45 звернень і 6013 запитів на інформацію від фізичних та юридичних осіб, зокрема:

-  45 письмових звернень стосовно дій суддів господарських судів та Вищого господарського суду України, розгляду справ, повернення судового збору, надання копій судових рішень;

-  7 письмових запитів на інформацію стосовно розгляду конкретних судових справ, надання інформації про реєстрацію касаційних скарг та інших документів у Вищому господарському суді України;

-  6006 усних запитів стосовно розгляду судових справ Вищим господарським судом України, інформації про місцезнаходження, керівництво, розклад роботи суду, платіжні реквізити для перерахування судового збору тощо.

На всі запити, що надійшли до суду, надано відповіді відповідно до Законів України "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію", "Про захист персональних даних", "Про звернення громадян", "Про доступ до судових рішень" та інших нормативно-правових актів.

 

01.08.2012 

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця 24.07.2012

Вищий господарський суд України, що знаходиться за адресою: 01016, м. Київ, вул. Копиленка, 6, оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця:

Назва вакантної посади: головний спеціаліст канцелярії (на правах відділу) управління документального забезпечення

Вимоги до кандидата: освіта: вища (спеціаліст чи магістр), за напрямком підготовки "Правознавство", досвід роботи за фахом - понад 3 роки, досконале володіння державною мовою, вміння користуватися комп'ютерною технікою, знання основ діловодства в судах.

Довідкова інформація надається за телефоном 536-05-84 (відділ кадрового забезпечення та антикорупційного моніторингу).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу (оголошення в газеті "Голос України" від 21.07.2012 № 132).

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця 23.07.2012

Вищий господарський суд України, що знаходиться за адресою: 01016, м. Київ, вул. Копиленка, 6, оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця:

Назва вакантної посади: головний спеціаліст відділу по роботі з актами законодавства правового управління.

Вимоги до кандидата: освіта: вища (спеціаліст чи магістр), за напрямком підготовки "Правознавство", досвід роботи за фахом - понад 5 років, досконале володіння державною мовою, вміння користуватися комп'ютерною технікою.

Довідкова інформація надається за телефоном 536-05-84 (відділ кадрового забезпечення та антикорупційного моніторингу).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу (оголошення в газеті "Голос України" від 19.07.2012 № 130).

Повідомлення про зміну інтернет-адреси офіційної сторінки та адреси електронної пошти Вищого господарського суду України 20.07.2012

Шановні відвідувачі сайту, повідомляємо про зміни інтернет-адреси офіційної сторінки та адреси електронної пошти Вищого господарського суду України.

Відтепер на наш сайт можна завітати за посиланням: http://vgsu.arbitr.gov.ua, а написати електронного листа на адресу: inbox@vgsu.arbitr.gov.ua

  
Повідомлення про зміну інтернет-адреси офіційної сторінки та адреси електронної пошти Вищого господарського суду України 20.07.2012

Шановні відвідувачі сайту, повідомляємо про зміни інтернет-адреси офіційної сторінки та адреси електронної пошти Вищого господарського суду України.

Відтепер на наш сайт можна завітати за посиланням: http://vgsu.arbitr.gov.ua, а написати електронного листа на адресу: inbox@vgsu.arbitr.gov.ua.

Вищий господарський суд України повідомляє 17.07.2012

1) Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 05.07.2012 № 5119-VI суддю Вищого господарського суду України Муравйова Олексія Валентиновича, раніше обраного безстроково, обрано на посаду судді Вищого адміністративного суду України.

2) Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 05.07.2012 № 5120-VI обрано на посади суддів безстроково:

господарського суду Рівненської області Миханюк Марію Вікторівну;

господарського суду Чернігівської області Мурашко Ірину Григорівну.

3) Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 05.07.2012 № 5121-VI обрано суддів, раніше обраних безстроково, на посади суддів:

Вищого господарського суду України Поляк Олену Іванівну;

Київського апеляційного господарського суду Дідиченко Марину Анатоліївну.

4) Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 05.07.2012 № 5124-VI обрано безстроково на посаду судді господарського суду Київської області Антонову Вікторію Миколаївну.

5) Постановою Верховної Ради України "Про звільнення суддів" від 05.07.2012 № 5125-VI звільнено з посад суддів:

Рівненського...

Детальніше »
У Вищому господарському суді України відбулася зустріч з місією експертів Проекту Twinning 12.07.2012

11 липня 2012 року в рамках заходу "Оцінка ситуації та надання пропозицій щодо вжиття заходів для покращення виконання судових рішень державними установами, які є сторонами у справі" Вищий господарський суд України відвідала місія експертів Проекту Twinning у складі державного радника Франції Іва Дутрійо, судді Верховного адміністративного суду Литви Віргіліуса Валанчуса та постійного радника Проекту Крістофа Вюртца.

Від Вищого господарського суду України в заході взяли участь заступник голови Віктор Москаленко, керівник апарату Ірина Галівець, начальник управління організаційної роботи Максим Нарольський.

В ході зустрічі обговорювались питання щодо виконання судових рішень суб'єктами владних повноважень та висловлювались конкретні пропозиції для вирішення існуючих проблем.

Віктор Москаленко зауважив, що проблеми стосовно виконання рішень судів існують, але Україна рухається у напрямку їх подолання, насамперед, шляхом законодавчого врегулювання.

«Я переконаний, що Закон України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень» буде сприяти...

Детальніше »
Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади 11.07.2012

Вищий господарський суд України, що знаходиться за адресою: 01016, м. Київ, вул. Копиленка, 6, оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця:

Назва вакантної посади: секретар судового засідання.

Вимоги до кандидата: освіта: вища (спеціаліст чи магістр), за напрямком підготовки "Правознавство" або "Право", досвід роботи за фахом - понад 3 роки, громадянство України, досконале володіння державною мовою, вміння користуватися комп'ютерною технікою.

Довідкова інформація надається за телефоном 536-05-84 (відділ кадрового забезпечення та антикорупційного моніторингу).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу (оголошення в газеті "Голос України" від 11.07.2012 № 124)