Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 26 травня 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
Голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівників суду 17.12.2012

Голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков та заступники Голови Анатолій Осетинський і Віктор Москаленко взяли участь в урочистостях з нагоди Дня працівників суду, що відбулись 14 грудня 2012 року у Верховному Суді України за участю Президента України Віктора Януковича.

На урочистому засіданні були присутні Прем'єр-міністр України Микола Азаров, Голова Верховної Ради України Володимир Рибак, Генеральний прокурор України Віктор Пшонка, Голова Вищої ради юстиції Володимир Колесниченко, Голова Державної судової адміністрації України Руслан Кирилюк, Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Ігор Самсін, Голова Ради суддів України Ярослав Романюк, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська та інші поважні гості.

Відповідно до Указу Президента України від 14 грудня 2012 року № 697/2012 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників суду» за вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, розвиток вітчизняної судової системи, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм:

-...

Детальніше »
УВАГА! АНОНС! 19 грудня 2013 року відбудеться чергове засідання Ради суддів господарських судів України 16.12.2012

 Чергове засідання Ради суддів господарських судів України відбудеться 19 грудня 2013 року об 11:00 в приміщенні Вищого господарського суду України.

За додатковою інформацією та з питань акредитації представників засобів масової інформації прохання звертатися за телефоном: (044) 207-52-20 до 15:00 18 грудня 2013 року.

УВАГА! АНОНС! У Вищому господарському суді України відбудеться засідання Пленуму ВГСУ 16.12.2012

17 грудня 2013 року о 16.00 год. у Вищому господарському суді України відбудеться засідання Пленуму ВГСУ, на якому планується розглянути наступні питання:

1. Про внесення змін і доповнень до деяких постанов Пленуму Вищого господарського суду України.

2. Про деякі питання практики застосування законодавства про відповідальність за порушення грошових зобов'язань.

3. Про затвердження Положення про порядок проведення санації до порушення провадження у справі про банкрутство.

4. Про затвердження Положення про порядок офіційного оприлюднення відомостей про справу про банкрутство.

Акредитація для ЗМІ щодо участі у заході до 12.00 год. 16 грудня 2013 року за телефоном +38 (044) 536-05-67. Контактна особа: Олійник Людмила, прес-служба Вищого господарського суду України. 

Шановні колеги! 14.12.2012

Вітаю Вас з професійним святом - Днем працівників суду!

На суди всіх юрисдикцій законом покладено відповідальну місію - утвердження верховенства права, справедливості та законності. Це благородна справа, яка вимагає самовідданої та наполегливої праці. Високий професіоналізм, компетентність суддів, працівників судів є запорукою захисту прав і свобод громадян нашої держави.

В цей святковий день хочу побажати Вам мудрості, впевненості у завтрашньому дні, натхнення для нових звершень. Нехай Ваша щоденна праця, витримка та наполегливість сприяють подальшому утвердженню України як демократичної правової держави!

 

Голова Ради суддів

господарських судів України                                                                                                                                                    О. Удовиченко

Голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков привітав колектив з професійним святом – Днем працівників суду 13.12.2012

У Вищому господарському суді України відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівників суду. Звертаючись до суддів і працівників апарату Вищого господарського суду України, Віктор Татьков привітав колектив з професійним святом та побажав наснаги і нових досягнень, міцного здоров'я і професійного росту.

З нагоди відзначення професійного свята - Дня працівників суду, враховуючи сумлінну і бездоганну працю, досягнення в професійній діяльності, значний внесок у справу забезпечення діяльності господарських судів України, суддям та працівникам апарату Вищого господарського суду України Головою Вищого господарського суду України Віктором Татьковим вручено нагороди:

Нагрудний знак Вищого господарського суду України "Почесний працівник господарського суду України" - судді Геннадію Коробенку і  начальнику управління Лесі Зуєвич;

Знак Вищого господарського суду України "За сумлінну працю" - судді Миколі Кузьменку;

Почесну Грамоту Вищого господарського суду України та Ради суддів господарських судів України з врученням пам'ятного знаку - суддям Світлані Бакуліній,...

Детальніше »
Шановні колеги – судді та працівники апаратів судів, щиро вітаю Вас із професійним святом! 13.12.2012

Щорічно 15 грудня судова система України відзначає День працівників суду. Керівництво держави активно здійснює заходи щодо реалізації судово-правової реформи з урахуванням позитивного зарубіжного досвіду та з метою наближення судів до європейських стандартів правосуддя, щоб кожний суд в Україні став ефективним органом у досягненні верховенства права, утвердженні реальної демократії в державі.

Судова система України, відповідаючи вимогам часу, суспільним потребам та новим державотворчим завданням, відіграє вирішальну роль у реалізації та захисті прав та законних інтересів людини, громадянина та суб'єктів господарювання.

Наше вірне служіння Закону, інтересам України, почуття відповідальності і людяності, виваженості і толерантності є запорукою зміцнення поваги та довіри українського народу до служителів Феміди, сприяє підвищенню авторитету судової влади в цілому.

З нагоди нашого професійного свята прийміть мої найщиріші привітання і побажання невичерпної енергії, наснаги та витримки, а вдача та професійні успіхи нехай будуть Вашими постійними супутниками...

Детальніше »
За підсумками засідання секції першої та другої судових палат Науково-консультативної ради Вищого господарського суду України 11.12.2012

10 грудня 2012 року у приміщенні Вищого господарського суду України проведено засідання секції першої та другої судових палат Науково-консультативної ради Вищого господарського суду України (далі - Секція НКР). З метою наукового опрацювання, враховуючи важливість а актуальність для формування судової практики, суддями Вищого господарського суду України спільно з провідними науковцями України та за участю фахівців Фонду державного майна України в форматі дискусії обговорено проект постанови пленуму Вищого господарського суду України "Про практику застосування законодавства про оренду".

Захід відбувся за ініціативи другої судової палати під головуванням голови Секції НКР, заступника голови Вищого господарського суду України, кандидата юридичних наук, заслуженого юриста України Осетинського Анатолія Йосиповича. Активну участь в організації та проведенні засідання секції взяв заступник голови Секції НКР, секретар другої судової палати Вищого господарського суду України Першиков Євген Володимирович.

Позицію суддів першої судової палати Вищого господарського...

Детальніше »
За підсумками підготовки суддів місцевих господарських судів 07.12.2012

Протягом 3-7 грудня 2012 року у Вищому господарському суді України (далі - ВГСУ) Національною школою суддів України (далі - НШСУ) проведено підготовку суддів місцевих господарських судів Вінницької, Житомирської, Київської і Чернігівської областей та міста Києва, призначених на посаду судді вперше.

У вітальному слові заступник голови ВГСУ, заслужений юрист України Москаленко В.С. закликав молоде покоління служителів Феміди з гідністю нести звання судді та постійно підвищувати свій професійний рівень, а НШСУ подякував за реалізацію навчального проекту саме на базі ВГСУ і висловив побажання на подальшу взаємокорисну співпрацю. У свою чергу проректор НШСУ, суддя Верховного Суду України у відставці, заслужений юрист України Мазурок В.А. побажав присутнім плідної роботи та  отримання нової цікавої інформації.

Під час реалізації навчальної програми слухачі мали змогу прослухати низку цікавих лекцій з актуальних питань господарської юрисдикції від провідних суддів ВГСУ, вчених та науковців.

Зокрема, на особливостях застосування приписів Господарського процесуального...

Детальніше »
Засідання секції першої та другої судових палат Науково-консультативної ради Вищого господарського суду України з обговорення проекту постанови пленуму Вищого господарського суду України "Про практику застосування законодавства про оренду" 07.12.2012

10 грудня 2012 року о 11:00 у приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться засідання секції першої та другої судових палат Науково-консультативної ради Вищого господарського суду України.

З метою наукового опрацювання, враховуючи важливість та актуальність для формування судової практики, на засіданні Секції суддями Вищого господарського суду України спільно з провідними науковцями України та за участю фахівців Фонду державного майна України планується в форматі дискусії обговорити проект постанови пленуму Вищого господарського суду України "Про практику застосування законодавства про оренду" як у теоретичному, так і у практичному аспектах.

Акредитацію для ЗМІ щодо участі у такому заході можна здійснити до 05 грудня 2012 року за телефоном +38 (044) 536 05 67. Контактна особа: Олійник Людмила Олександрівна, прес-служба Вищого господарського суду України. 

У Вищому господарському суді України відбулася зустріч з експертами Проекту Twinning "Підвищення ефективності та якості управління адміністративних судів в Україні" 07.12.2012

05 грудня 2012 року в рамках заходу "Надання рекомендацій щодо вдосконалення методів надання методичної допомоги судам нижчого рівня, вивчення стану організації роботи адміністративних судів" Вищий господарський суд України відвідали експерти Проекту Twinning "Підвищення ефективності та якості управління адміністративних судів в Україні" у складі голови Адміністративного суду м. Руана (Франція) Мірей Хеерс і судді Верховного адміністративного суду Литви Арунаса Суткевічуса.

Від Вищого господарського суду України в заході взяв участь член Ради суддів господарських судів України, суддя Вищого господарського суду України Володимир Погребняк.

Арунас Суткевічус розповів, що у Литві немає господарських судів, але у Верховному адміністративному суді досить багато справ господарської юрисдикції, тому для нього є цікавою специфіка роботи саме Вищого господарського суду України. Також його цікавили питання щодо інспектування судів: як це відбувається в Україні, чи це необхідно, які цілі потрібно ставити в процесі інспектування.

Розпочинаючи свою доповідь, Володимир Погребняк...

Детальніше »