Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 22 листопада 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
Співчуття з приводу передчасної смерті заступника голови Одеського апеляційного господарського суду Лариси Іванівни Бандури 12.09.2013

Колектив Вищого господарського суду України висловлює щирі співчуття з приводу передчасної смерті заступника голови Одеського апеляційного господарського суду Лариси Іванівни Бандури.

На 62 році життя перестало битися серце сповненої сил, далекоглядних планів, любові до життя надійної колеги, сумлінного фахівця та високопрофесійної судді, яка брала активну участь у роботі органів суддівського самоврядування, входила до складу Науково-консультативної ради Вищого господарського суду України, неодноразово обиралася делегатом конференції суддів господарських судів України.

За 22 роки відданого служіння системі господарського (арбітражного) судочинства Лариса Іванівна удостоєна безлічі почесних відзнак та відомчих нагород, має почесне звання "Заслуженого юриста України".

Розділяємо біль тяжкої втрати та висловлюємо співчуття рідним, близьким та колегам.

Переконані, що світлий образ Лариси Іванівни Бандури, її відкрита душа, щирість та доброта назавжди збережуться в пам'яті всіх, хто її знав.

Вічна пам'ять...

Чергове засідання Ради суддів 09.09.2013

  Чергове засідання Ради суддів господарських судів України відбудеться 12 вересня 2013 року об 11-00 в приміщенні Вищого господарського суду України.

Звіт щодо розгляду Вищим господарським судом України звернень і запитів на інформацію за серпень 2013 року 02.09.2013

У серпні 2013 року до Вищого господарського суду України надійшло 43 звернення і 3636 запитів на інформацію від фізичних та юридичних осіб, зокрема:

- 43 письмових звернення стосовно дій суддів господарських судів, розгляду справ, надання копій матеріалів конкретних справ тощо;

- 6 письмових запитів на інформацію стосовно розгляду конкретних справ, надання інформації про надходження та реєстрацію касаційних скарг;

- 3630 усних запитів стосовно розгляду судових справ Вищим господарським судом України, інформації про місцезнаходження, керівництво, розклад роботи Вищого господарського суду України, платіжні реквізити для перерахування судового збору тощо.

На всі запити і звернення, що надійшли до суду, надано відповіді відповідно до Законів України "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію", "Про захист персональних даних", "Про звернення громадян", "Про доступ до судових рішень" та інших нормативно-правових актів.

Привітання Голови Вищого господарського суду України Віктора Татькова з Днем незалежності України 23.08.2013

Дорогі співвітчизники!

Сердечно вітаю Вас із національним святом нашої державності - Днем незалежності України!

Визначна дата 24 серпня 1991 року назавжди увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

За роки своєї незалежності Україна утвердилася як суверенна й демократична держава, відкрита для міжнародної спільноти.

Від усієї душі зичу Вам та Вашим рідним міцного здоров'я, щастя, добра і злагоди, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання української держави, добробуту її народу.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу Батьківщину, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.


З повагою
Голова Вищого господарського
суду України Віктор Татьков

Вперше в Україні відбулося чергове десяте засідання Ради голів вищих арбітражних, господарських, економічних та інших судів, що вирішують справи з економічних спорів 21.08.2013

21 серпня 2013 року в Києві під головуванням України відбулося десяте чергове засідання Ради голів вищих арбітражних, господарських, економічних та інших судів, що вирішують справи з економічних спорів (далі - Рада голів).

Довідково: Рішенням Ради голів від 27 вересня 2012 року в Мінську Головою Ради голів обрано Голову Вищого господарського суду України Віктора Татькова строком на один рік. Поточну роботу Ради голів під керівництвом Голови виконував її Секретар, керівник апарату Вищого господарського суду України Ірина Галівець.

У роботі засідання взяли участь: Голова Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації Антон Іванов; Голова Верховного Суду Республіки Казахстан Бектас Бекназаров; Голова Верховного суду Киргизької Республіки Феруза Джамашева; Голова Вищого економічного суду Республіки Таджикистан Наім Мансуров; Голова Економічного Суду СНД Людмила Камєнкова; Голова Суду Євразійського економічного співтовариства Анна Соколовська; директор правового департаменту Виконавчого комітету СНД Володимир Крохмаль.   

Десяте чергове засідання Ради...

Детальніше »
21 серпня 2013 року вперше в Україні відбудеться засідання Ради голів вищих арбітражних, господарських, економічних та інших судів, що вирішують справи з економічних спорів 16.08.2013

21 серпня 2013 року у місті Києві пройде чергове (десяте) засідання Ради голів вищих арбітражних, господарських, економічних та інших судів, що вирішують справи з економічних спорів (далі - Рада голів).

7 жовтня 2002 року на засіданні Ради глав держав Співдружності Незалежних Держав у Кишиневі (Республіка Молдова) укладено Угоду про утворення Ради голів, яка для України набула чинності з 1 квітня 2004 року.

Раду голів утворено з метою організаційного забезпечення співробітництва між судами, до компетенції яких відноситься вирішення спорів, пов'язаних із здійсненням господарської діяльності.

На даний час членами Ради голів є очільники Вищого господарського суду України, Вищого Господарського Суду Республіки Білорусь, Верховного суду Киргизької Республіки, Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації, Касаційного Суду Республіки Вірменія, Верховного Суду Республіки Казахстан, Вищого економічного суду Республіки Таджикистан.

На засіданні Ради голів, яке відбулося 27 вересня 2012 року у Мінську (Республіка Білорусь), Головою Ради голів строком на один рік обрано Голову...

Детальніше »
Анонс "Вісника господарського судочинства" № 4 13.08.2013

Готується до друку "Вісник господарського судочинства" № 4 за 2013 рік - офіційний друкований орган Вищого господарського суду України.

У черговому номері будуть опубліковані Постанови пленуму Вищого господарського суду України від 29 травня 2013 року, "Про внесення змін і доповнень до постанови пленуму Вищого господарського суду України від 17.05.2011 № 6 "Про деякі питання практики розгляду справ у спорах, що виникають із земельних відносин", "Про деякі питання практики розгляду справ у спорах, що виникають із земельних відносин", "Про внесення змін і доповнень до деяких постанов пленуму Вищого господарського суду України", "Про деякі питання практики застосування позовної давності у вирішенні господарських спорів", "Про деякі питання визнання правочинів (господарських договорів) недійсними", "Про деякі питання практики застосування законодавства про оренду (найм) майна".

Постійна рубрика часопису "Сторінка вченого" зацікавить публікацією Голови Вищого господарського суду України Віктора Татькова про "Організаційно-правове забезпечення формування судової практики в господарському...

Детальніше »
Вищий господарський суд України повідомляє: 05.08.2013

Указом Президента України "Про призначення суддів" від 25.07.2013 № 391/2013 призначено строком на п'ять років у місцевих господарських судах на посади:

судді Господарського суду Закарпатської області - Андрейчука Любомира Вікторовича;

судді Господарського суду Луганської області - Масловського Сергія Володимировича;

судді Господарського суду Тернопільської області - Боровця Ярослава Ярославовича.

Звіт щодо розгляду Вищим господарським судом України звернень і запитів на інформацію за липень 2013 року 01.08.2013

У липні 2013 року до Вищого господарського суду України надійшло 35  звернень і 4339 запитів на інформацію від фізичних та юридичних осіб, зокрема:

- 35 письмових звернень стосовно дій суддів господарських судів, розгляду справ, надання копій матеріалів конкретних справ тощо;

- 8 письмових запитів на інформацію стосовно розгляду конкретних справ, надання інформації про надходження та реєстрацію касаційних скарг;

- 4331 усних запитів стосовно розгляду судових справ Вищим господарським судом України, інформації про місцезнаходження, керівництво, розклад роботи Вищого господарського суду України, платіжні реквізити для перерахування судового збору тощо.

На всі запити і звернення, що надійшли до суду, надано відповіді відповідно до Законів України "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію", "Про захист персональних даних", "Про звернення громадян", "Про доступ до судових рішень" та інших нормативно-правових актів. 

Офіційний веб-сайт ВГСУ доповнено новими рубриками 25.07.2013

На офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України розділ "Судова практика" доповнено рубрикою "Висновки ВСУ в господарських справах", в якій можна ознайомитися із висновками ВСУ за I  і II півріччя 2012 р. та висновками ВСУ за I півріччя 2013 р.

Також, в розділі "Система господарських судів" розміщено структуру господарських судів України у вигляді зручної схеми.

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва

та зв'язків зі ЗМІ