Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 16 грудня 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
Голова Вищого господарського суду України Богдан Львов взяв участь у ІІ Щорічному судово-правовому форумі 18.04.2014

18 квітня 2014 року у Кловському палаці за участю суддів, науковців та юристів-практиків відбувся ІІ Щорічний судово-правовий форум (далі - Форум), організований газетою "Юридическая практика" спільно з Верховним Судом України.

У Форумі взяли участь Голова Верховного Суду України Ярослав Романюк, Голова Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Борис Гулько, від Вищого господарського суду України - Голова Вищого господарського суду України Богдан Львов, заступники - Геннадій Кравчук і Сергій Могил та суддя першої судової палати Олександр Кот, від Вищого адміністративного суду України - суддя Олександр Нечитайло. 

У вітальному слові Голова Верховного Суду України Ярослав Романюк, зокрема, наголосив, що цьогорічний Форум проводиться у непростих для держави умовах, які ставлять нові виклики і перед суддями, адже суспільство шукає шляхи для відновлення довіри до судової влади України. Прийняття Закону України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні" є лише одним із фрагментів у складному процесі повернення...

Детальніше »
Призначено секретарів судових палат Вищого господарського суду України та їх заступників 17.04.2014

Рішеннями зборів суддів судових палат Вищого господарського суду України від 17 квітня 2014 року призначено секретарів судових палат та їх заступників:

- першої судової палати - Іванову Ларису Броніславівну та Євсікова Олексія Олександровича;

- другої судової палати - Дроботову Тетяну Борисівну та Бакуліну Світлану Віталіївну;

- третьої судової палати - Панову Ірину Юріївну та Поліщука Володимира Юзефовича;

- четвертої судової палати - Бенедисюка Ігоря Михайловича та Вовка Івана Володимировича.

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ

Оновлено розділи "Фотогалерея" та "Публікації у ЗМІ" 17.04.2014

Розділи "Фотогалерея" та "Публікації у ЗМІ" на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України оновлено фото- та відеоматеріалами зі зборів суддів Вищого господарського суду України:

15.04.2014 р. - призначення Голови ВГСУ;

16.04.2014 р. - призначення заступників Голови ВГСУ.

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва та зв'язки зі ЗМІ

Призначено заступників Голови Вищого господарського суду України 16.04.2014

16 квітня 2014 року зборами суддів Вищого господарського суду України таємним голосуванням заступниками Голови ВГСУ призначено суддю другої судової палати Кравчука Геннадія Анатолійовича та суддю четвертої судової палати Могила Сергія Костянтиновича.

Див.фото

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ

Головою ВГСУ призначено Львова Богдана Юрійовича 15.04.2014

15 квітня 2014 року зборами суддів Вищого господарського суду України таємним голосуванням Головою ВГСУ призначено суддю четвертої судової палати Львова Богдана Юрійовича.

Див. фото

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ

 

У Вищому господарському суді України завершилася підготовка суддів 14.04.2014

11 квітня 2014 року на базі Вищого господарського суду України (далі - ВГСУ) Національна школа суддів України (далі - НШСУ) завершила підготовку суддів ВГСУ.

Під час навчання лекції читали провідні вчені, науковці та практикуючі юристи. Зокрема, зосереджувалась увага на судовій практиці з розгляду судових спорів, пов'язаних із земельними, орендними та страховими правовідносинами, укладенням, розірванням і визнанням договорів недійсними; на актуальних питаннях законодавства України про банкрутство, конституційно-правових основах права власності в Україні, судовій експертизі об'єктів інтелектуальної власності, основах правового письма та процесуального документування.

Крім того, лектори зупинилися на особливостях вирішення колізійних питань в міжнародному приватному праві і сучасних тенденціях впливу міжнародного права на юридичну практику.

На завершення підготовки судді ВГСУ відмітили змістовність і актуальність лекцій, а також професійний підхід в проведенні навчальної програми.

Відділ міжнародно-правового...

Детальніше »
11 квітня 2014 року у Вищому господарському суді України відбулося чергове засідання Ради суддів господарських судів України 11.04.2014

11 квітня 2014 року у Вищому господарському суді України відбулося чергове засідання Ради суддів господарських судів України. На засіданні було прийнято рішення № 299 щодо схвалення Рекомендацій про порядок призначення на посаду голови місцевого господарського суду, його заступника, голови апеляційного господарського суду, його заступників, секретарів палат апеляційного господарського суду, Голови Вищого господарського суду України, його заступників та секретарів палат.

З текстом рішення та Рекомендаціями можна ознайомитись на сайті Вищого господарського суду України.

Рішення № 299 щодо схвалення Рекомендацій про порядок призначення на посаду голови місцевого господарського суду, його заступника, голови апеляційного господарського суду, його заступників, секретарів палат апеляційного господарського суду, Голови Вищого господарського суду України, його заступників та секретарів палат.

Рекомендаціі про порядок призначення на посаду голови місцевого господарського...

Детальніше »
Вищий господарський суд України повідомляє 11.04.2014

У зв'язку із набранням чинності Закону України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні" від 08.04.2014 № 1188-VII, відповідно до наказу Вищого господарського суду України від 11.04.2014 № 97-к Голова Вищого господарського суду України, його заступники та секретарі судових палат з 11.04.2014 вважаються такими, що звільнені з адміністративних посад.

Відповідно до наказу Вищого господарського суду України від 11.04.2014 № 98-к "Про здійснення повноважень Голови Вищого господарського суду України" з 11.04.2014 приступив до здійснення адміністративних повноважень на посаді Голови Вищого господарського суду України Дерепа Володимир Іванович.

 

Увага! Анонс! Щодо чергового засідання Ради суддів господарських судів України 10.04.2014

 Чергове засідання Ради суддів господарських судів України відбудеться 11 квітня 2014 року об 11:00 в приміщенні Вищого господарського суду України.

За додатковою інформацією та з питань акредитації представників засобів масової інформації прохання звертатися за телефоном: (044) 207-52-20 до 18:00 10 квітня 2014 року.

 

Господарські суди України підтримують ініціативу ВГСУ щодо відкритості у соцмережах 10.04.2014

Розуміючи суспільну важливість повного та всебічного висвітлення діяльності судової влади, Вищим господарським судом України (далі - ВГСУ) здійснюється системна робота в цьому напрямку. Зокрема, з метою публічності та відкритості створено офіційні сторінки ВГСУ в соціальних мережах. Крім того, ініціативу ВГСУ підтримали апеляційні господарські суди України.

Так, нещодавно запрацювала сторінка Львівського апеляційного господарського суду у соціальній мережі "Facebook".

Сторінка Львівського апеляційного господарського суду є загальнодоступною для усіх бажаючих, де можна дізнатися контактну інформацію та переглянути матеріали заходів, що відбуваються у суді.

Ведення офіційної сторінки суду здійснює відділ забезпечення роботи голови суду та заступників голови суду.

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ