Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 30 червня 2022 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
Вищий господарський суд України повідомляє: 05.05.2014

Указом виконуючого обов'язки Президента України, Голови Верховної Ради України "Про переведення суддів" від 23.04.2014 № 430/2014 переведено, у межах п'ятирічного строку, суддів:

господарського суду Автономної Республіки Крим Ейвазову Аіду Рафіківну на роботу на посаді судді господарського суду Київської області;

господарського суду Автономної Республіки Крим Шаратова Юрія Анатолійовича на роботу на посаді судді господарського суду Одеської області.

Звіт щодо розгляду Вищим господарським судом України звернень і запитів на інформацію за квітень 2014 року 05.05.2014

У квітні 2014 року до Вищого господарського суду України надійшло 37 звернень і 4272 запита на інформацію від фізичних та юридичних осіб, зокрема:

 - 37 письмових звернень стосовно дій суддів господарських судів, автоматичного розподілу справ, розгляду справ, надання копій судових рішень тощо;

 - 6 письмових запитів на інформацію стосовно надання інформації про надходження та реєстрацію касаційних скарг, результат їх розгляду;

 - 4266 усних запита стосовно розгляду судових справ Вищим господарським судом України,інформації про місцезнаходження, керівництво, розклад роботи Вищого господарського суду України, платіжні реквізити для перерахування судового збору тощо.

На всі запити і звернення, що надійшли до суду, надано відповіді відповідно до Законів України "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію", "Про захист персональних даних", "Про звернення громадян", "Про доступ до судових рішень" та інших нормативно-правових актів.

Голова Вищого господарського суду України Богдан Львов взяв участь у "круглому столі" на тему: "Відновлення довіри до судової системи України: План дій" 28.04.2014

24 квітня 2014 року відбувся "круглий стіл" на тему: "Відновлення довіри до судової системи України: План дій", організований Верховним Судом України спільно з проектом ЄС "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні".

У заході взяли участь Голова Верховного Суду України Ярослав Романюк, Міністр юстиції України Павло Петренко, Голова Вищого спеціалізованого суду України Борис Гулько, Голова Вищого господарського суду України Богдан Львов та суддя Вищого господарського суду України Володимир Погребняк, в.о. Голови Вищого адміністративного суду України Катерина Леонтович, голова підкомітету з питань цивільного, господарського та адміністративного судочинства Комітету Верховної Ради України з питань верховенства права та правосуддя Леонід Ємець, Перший радник, керівник відділу "Економічна співпраця, соціальний та регіональний розвиток" Представництва ЄС в Україні Хосе Роман Леон Лора, Спеціальний представник Генерального секретаря Ради Європи Джероен Шоккенброк, головний експерт проекту Віргіліус Валанчіус, представники міжнародних і громадських організацій.

Детальніше »
Секретар четвертої судової палати Вищого господарського суду України Бенедисюк І.М. взяв участь у Загальних зборах Української асоціації власників торговельних марок 25.04.2014

24 квітня 2014 року за участю Державної служби інтелектуальної власності України, державного підприємства "Український інститут промислової власності" та Вищого господарського суду України відбулися Загальні збори Української асоціації власників торговельних марок, на яких, зокрема, обговорювалися питання функціонування та напрямків діяльності названої Асоціації.

У засіданні Загальних зборів взяв участь секретар четвертої судової палати Вищого господарського суду України Бенедисюк І.М.

Під час вітального виступу Ігор Бенедисюк поінформував учасників Загальних зборів про основні напрямки роботи Вищого господарського суду України щодо підвищення захисту прав інтелектуальної власності в умовах відновлення довіри до судової влади в Україні.

Крім того, І.Бенедисюк висловив сподівання на подальшу тісну співпрацю Державної служби інтелектуальної власності України, Української асоціації власників торговельних марок та Вищого господарського суду України з питань захисту прав інтелектуальної власності та покращення інвестиційної...

Детальніше »
Судді Вищого господарського суду України взяли участь в роботі "круглого столу" на тему: "Робота банківського сектору в Україні: нові виклики" 24.04.2014

24 квітня 2014 року відбувся "круглий стіл" на тему: "Робота банківського сектору в Україні: нові виклики", генеральним медіапартнером якого виступила редакція газети "Юридическая практика". Співорганізаторами заходу стала Незалежна асоціація банків України за підтримки Торгово-промислової палати України та проекту FinMaidan.

В роботі "круглого столу" взяли участь суддя Верховного Суду України Валентина Симоненко, судді Вищого господарського суду України Олександр Кот та Володимир Поліщук, суддя Вищого адміністративного суду України Антон Лосєв, представники бізнес-асоціацій, керівники та юрисконсульти провідних вітчизняних банків.

Відкрив захід шеф-редактор газети "Юридическая практика" Рустам Колесник.

Від Вищого господарського суду України з вітальним словом до присутніх звернувся суддя Вищого господарського суду України Олександр Кот, який побажав усім плідної роботи та наголосив, що сьогодні перед банківською системою стоять дійсно серйозні виклики. На переконання Олександра Кота, подібні фахові зібрання є дуже своєчасними і сприятимуть виробленню ефективних...

Детальніше »
Голова Вищого господарського суду України Богдан Львов взяв участь у ІІ Щорічному судово-правовому форумі 18.04.2014

18 квітня 2014 року у Кловському палаці за участю суддів, науковців та юристів-практиків відбувся ІІ Щорічний судово-правовий форум (далі - Форум), організований газетою "Юридическая практика" спільно з Верховним Судом України.

У Форумі взяли участь Голова Верховного Суду України Ярослав Романюк, Голова Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Борис Гулько, від Вищого господарського суду України - Голова Вищого господарського суду України Богдан Львов, заступники - Геннадій Кравчук і Сергій Могил та суддя першої судової палати Олександр Кот, від Вищого адміністративного суду України - суддя Олександр Нечитайло. 

У вітальному слові Голова Верховного Суду України Ярослав Романюк, зокрема, наголосив, що цьогорічний Форум проводиться у непростих для держави умовах, які ставлять нові виклики і перед суддями, адже суспільство шукає шляхи для відновлення довіри до судової влади України. Прийняття Закону України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні" є лише одним із фрагментів у складному процесі повернення...

Детальніше »
Призначено секретарів судових палат Вищого господарського суду України та їх заступників 17.04.2014

Рішеннями зборів суддів судових палат Вищого господарського суду України від 17 квітня 2014 року призначено секретарів судових палат та їх заступників:

- першої судової палати - Іванову Ларису Броніславівну та Євсікова Олексія Олександровича;

- другої судової палати - Дроботову Тетяну Борисівну та Бакуліну Світлану Віталіївну;

- третьої судової палати - Панову Ірину Юріївну та Поліщука Володимира Юзефовича;

- четвертої судової палати - Бенедисюка Ігоря Михайловича та Вовка Івана Володимировича.

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ

Оновлено розділи "Фотогалерея" та "Публікації у ЗМІ" 17.04.2014

Розділи "Фотогалерея" та "Публікації у ЗМІ" на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України оновлено фото- та відеоматеріалами зі зборів суддів Вищого господарського суду України:

15.04.2014 р. - призначення Голови ВГСУ;

16.04.2014 р. - призначення заступників Голови ВГСУ.

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва та зв'язки зі ЗМІ

Призначено заступників Голови Вищого господарського суду України 16.04.2014

16 квітня 2014 року зборами суддів Вищого господарського суду України таємним голосуванням заступниками Голови ВГСУ призначено суддю другої судової палати Кравчука Геннадія Анатолійовича та суддю четвертої судової палати Могила Сергія Костянтиновича.

Див.фото

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ

Головою ВГСУ призначено Львова Богдана Юрійовича 15.04.2014

15 квітня 2014 року зборами суддів Вищого господарського суду України таємним голосуванням Головою ВГСУ призначено суддю четвертої судової палати Львова Богдана Юрійовича.

Див. фото

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ