Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 24 травня 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
Звіт щодо розгляду Вищим господарським судом України звернень і запитів на інформацію за липень 2014 року 04.08.2014

У липні 2014 року до Вищого господарського суду України надійшло 70 звернень і 4990 запитів на інформацію від фізичних та юридичних осіб, зокрема:

70 письмових звернень стосовно дій суддів господарських судів, автоматичного розподілу справ, розгляду справ, надання копій судових рішень, про надходження та реєстрацію касаційних скарг тощо;

3 письмових запита на інформацію стосовно розгляду конкретних справ;

4987 усних запитів стосовно розгляду судових справ Вищим господарським судом України, інформації про місцезнаходження, керівництво, розклад роботи Вищого господарського суду України, платіжні реквізити для перерахування судового збору тощо.

На всі запити і звернення, що надійшли до суду, надано відповіді відповідно до Законів України "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію", "Про захист персональних даних", "Про звернення громадян", "Про доступ до судових рішень" та інших нормативно-правових актів.

Представники Вищого господарського суду України обговорили проблемні питання господарського судочинства з представниками Європейської Бізнес Асоціації 23.07.2014

18 липня 2014 року в офісі Європейської Бізнес Асоціації (далі - Асоціація) відбулася зустріч представників Вищого господарського суду України (далі - ВГСУ) та представників Асоціації. ВГСУ представляли судді першої судової палати Наталія Дунаєвська та Олександр Кот, начальник управління забезпечення роботи першої судової палати Дмитро Умрихін, помічник судді Інна Павлік та головний спеціаліст відділу забезпечення роботи секретаря першої судової палати Олеся Лукомська. Від Асоціації у заході взяли участь Юлія Венгерович, Голова Ради Національної асоціації банків України (далі - НАБУ) Роман Шпек, члени НАБУ Оксана Пужакова, Олена Коробкова, юрист Porsche Financial Group Валентина Луценко, представники банків "Fidobank" Ігор Григоров, "Piraeus Bank" Руслан Нечай, "Platinum Bank" Юрій Блащук, "UkrSibBank" Олена Полянчук, "Сбербанк Росії" Анна Тумакова, представники юридичних компаній "Василь Кісіль і партнери" Андрій Стельмащук, Євген Левицький, Мирослава Савчук, Павло Білоусов, "Baker & McKenzie" Ксенія Погружальська, "ILF" Олена Петрова, Євген Старіков, "Instar Logistics" Дмитро Семашко та Адвокатського бюро Завадського Вероніка...

Детальніше »
До уваги суддів та працівників апаратів судів Донецької та Луганської областей 21.07.2014

Шановні судді та працівники апаратів судів, які перебувають в зоні антитерористичної операції!

Відомості (ПІБ, паспортні дані) стосовно осіб, які потребують тимчасового розміщення, зокрема, в санаторії «Шкло», просимо надсилати до управління з питань організації діяльності судів Державної судової адміністрації України.

Контактна особа - Кривошеєв Дмитро Миколайович, телефон (044) 277-76-26, e-mail: krivosheev@court.gov.ua

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ

 

 

Боржники та організатори аукціонів з 22 липня зможуть подавати відомості на сайти ВГСУ та Міністерства юстиції через єдину електронну форму 21.07.2014

З 22 липня 2014 року набирає чинності нова редакція Інструкції користувача веб-сайту «Подача боржниками та організаторами аукціонів відомостей про справи про банкрутство», у відповідності до положень якої з 22 липня 2014 року боржники та організатори аукціонів зможуть розміщувати відповідні оголошення (повідомлення) на сайтах Вищого господарського суду України та Міністерства юстиції України через єдину електронну форму за посиланням ovsb.ics.gov.ua.

Довідка: З 19 січня 2014 року згідно пункту 1 Розділу Х «Прикінцевих та перехідних положень» закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (далі - Закон) вступило в силу положення щодо офіційного оприлюднення відомостей про справу про банкрутство на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет (далі - сайт ВГСУ). У зв'язку з чим, з 19 січня 2014 року офіційне оприлюднення, визначених Законом відомостей про справу про банкрутство здійснюється на сайтах ВГСУ та Міністерства юстиції України.

Надсилання...

Детальніше »
Розділ "Судова практика" поповнився новими постановами пленуму 15.07.2014

З постановами пленуму Вищого господарського суду України від 10.07.2014 можна ознайомитись на Веб-сайті Вищого господарського суду України в рубриці "Постанови Пленуму ВГСУ".

 

Розділ "Суддівське самоврядування" офіційного веб-сайту ВГСУ доповнено рішеннями Ради суддів господарських судів України 14.07.2014

На офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в підрозділі "Рада суддів господарських судів України" (розділ "Суддівське самоврядування") розміщені рішення Ради суддів господарських судів України від 03 липня 2014 року.

Відділ міжнародно-правового співробітництва та зв'язки зі ЗМІ

Рада суддів господарських судів України просить Державну судову адміністрацію України забезпечити дотримання та реалізацію прав суддів Донецької області 11.07.2014

Голова Ради суддів господарських судів України Олександр Удовиченко звернувся з листом до Голови Державної судової адміністрації України Зеновія Холоднюка з проханням вжити усіх можливих правових, організаційних та інших заходів, з метою забезпечення дотримання і реалізації прав суддів Донецької області, гарантій їх матеріального забезпечення і соціального захисту, насамперед, стосовно збереження і виплати суддівської винагороди у визначеному законом розмірі.

Відділ міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ

За підсумками пленуму Вищого господарського суду України 11.07.2014

10 липня 2014 року вперше під керівництвом Голови Вищого господарського суду України Богдана Львова відбулося чергове засідання пленуму Вищого господарського суду України (далі - ВГСУ), на яке було запрошено керівництво місцевих та апеляційних господарських судів України.

В роботі пленуму ВГСУ також взяли участь поважні гості: Анатолій Ємець - в.о. секретаря Судової палати у господарських справах Верховного Суду України, Олександр Нечитайло - Голова Вищого адміністративного суду України, Борис Гулько - Голова Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Зеновій Холоднюк - Голова Державної судової адміністрації України, Валентина Сімоненко - Голова Ради суддів України, Олег Бачун - заступник Генерального прокурора - начальник Головного управління представництва та організації участі у кримінальному провадженні в суді та Микола Оніщук - Ректор Національної школи суддів України.

Першим питанням порядку денного пленуму ВГСУ присутні розглянули та обговорили подання Голови ВГСУ про звільнення з посади секретаря пленуму...

Детальніше »
Голова Вищого господарського суду України Богдан Львов взяв участь у роботі "круглого столу" на тему: "Вплив реформи судової влади України на забезпечення єдності судової практики" 04.07.2014

4 липня 2014 року Верховний Суд України спільно з проектом Ради Європи "Посилення незалежності, ефективності та професіоналізму судової влади в Україні" провели круглий стіл "Вплив реформи судової влади України на забезпечення єдності судової практики", у якому взяли участь Голова Вищого господарського суду України Богдан Львов та заступник Голови ВГСУ Сергій Могил, представники аналітичних центрів України, міжнародних організацій і громадських ініціатив, провідні науковці-правники.

З вітальним словом до учасників заходу звернулися Голова Верховного Суду України Ярослав Романюк, народний депутат України, Секретар Комітету Верховної Ради України з питань правової політики Наталія Агафонова, керівник Головного управління з питань судоустрою і правової політики Адміністрації Президента України Олександр Волков, керівник проекту Ради Європи "Посилення незалежності, ефективності та професіоналізму судової влади України" Андрій Кавакін.

Мета зустрічі - це актуалізація значення аспекту єдності судової практики при проведенні реформи судової влади...

Детальніше »
Обрано Секретаря Ради суддів господарських судів України 03.07.2014

03 липня 2014 року у Вищому господарському суді України (далі - ВГСУ) відбулося перше робоче засідання Ради суддів господарських судів України (далі - РСГСУ) в новому складі, на яке були запрошені Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк, заступник Голови ВГСУ Сергій Могил, член Ради суддів України Микола Черкащенко та представники ЗМІ.

Члени РСГСУ заслухали інформацію Голови РСГСУ Олександра Удовиченка про роботу РСГСУ у І півріччі 2014 року та внесли корективи до плану роботи РСГСУ на ІІ півріччя 2014 року.

Також Голова РСГСУ поінформував присутніх, що вже переведено суддів господарських судів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, які зверталися з заявами до РСГСУ про бажання продовжити працювати в системі господарських судів України. У свою чергу Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк запевнив членів РСГСУ, що всі вони будуть забезпечені відповідним фінансуванням.

В рамках розгляду організаційних питань роботи РСГСУ одноголосним рішенням було обрано Секретаря РСГСУ - суддю Господарського...

Детальніше »