Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 30 червня 2022 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
Інформаційне повідомлення 23.03.2011

23 березня 2011 року у приміщенні Вищого господарського суду України відбудуться збори суддів Вищого господарського суду України.

Попередній порядок денний зборів:

1) Щодо підготовки та здачі декларації суддів Вищого господарського суду України; 2) Щодо структури і штатного розпису Вищого господарського суду України; 3) Щодо питання нагородження відомчими заохочувальними відзнаками Вищого господарського суду України; 4) Інформація Голови ВГСУ щодо визначення спеціалізації суддів Вищого господарського суду України з розгляду конкретних справ; 5) Різне.

 

Початок заходу - 16. 00

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Копиленка 6, зал № 206

Додаткова інформація за телефоном:  536-05-72

 

 

                                                                  Відділ міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ

Прес-реліз 03.03.2011

02 березня 2011 року у приміщенні Вищого господарського суду України відбулась робоча зустріч суддів ВГСУ та представників проекту Ради Європи "Прозорість та ефективність судової системи України - пана Олексія Гоцула та експерта Джеремі Макбрайда. Від Вищого господарського суду України на зустрічі були присутні - Генадій Кравчук - секретар пленуму ВГСУ, а також судді - Григорій Мачульський та Олексій Муравйов.

Метою зустрічі був аналіз діяльності проектів Ради Європи в Україні, їх досягнення, а також обговорення пропозицій щодо подальшої співпраці із Вищим господарським судом України у сфері навчання суддів щодо впровадження Конвенції з захисту прав та основних свобод людини та рішень Європейського Суду з прав людини.

Експерти Ради Європи зазначили, що на їх думку в Україні зменшується кількість рішень із застосуванням норм Конвенції та врахувань рішень Європейського суду з прав людини. В свою чергу, суддями ВГСУ було зазначено, що для нас необхідно зрозуміти принципи застосування практики Європейського суду. Як приклад, було наведено рішення проти...

Детальніше »
Інформаційне повідомлення 03.03.2011

З 26 лютого по 02 березня 2011 року відбувся робочий візит делегації суддів та працівників апарату судів України до Вищої Школи Суддів Грузії. Поїздка була організована Судовою Асоціацією України "Фундація сприяння правосуддю".

До складу делегації увійшли представники загальних та спеціалізованих судів, зокрема, у поїздці взяли участь Міщенко Станіслав Миколайович - заступник голови Вищого спеціалізованого суду із розгляду цивільних та кримінальних справ, Першиков Євген Володимирович - секретар другої судової палати Вищого господарського суду України, Шевченко Олександр Васильович - заступник голови Апеляційного суду Київської області. Також було запрошено начальника управління ВГСУ - Зуєвич Лесю Леонідівну та керівника апарату апеляційного суду Київської області. Судову Асоціацію України представила Тарасова Катерина Ігорівна - голова Правління організації, Волкодав Наталія Борисівна - заступник голови Правління та Пісна Світлана Іванівна - експерт організації.

У рамках візиту учасників делегації ознайомили з судовою системою Грузії, системою...

Детальніше »
Інформаційне повідомлення 03.03.2011

25 лютого 2011 року по завершенню засідання пленуму Вищого господарського суду України відбувся прес-брифінг Голови ВГСУ Татькова Віктора Івановича.

У заході взяли участь представники близько десяти засобів масової інформації, що, здебільшого представляли юридичні видання.

Під час брифінгу Голова ВГСУ Татьков В. І. проінформував журналістів про своє бачення розвитку системи господарських судів, розповів про основні проблеми, що існують у судовій системі, а також наголосив на основних завданнях, що поставлені перед суддями.

Голова суду також зауважив на забезпеченні відкритої та прозорої діяльності Вищого господарського суду України задля реалізації права громадян на доступ до публічної інформації тощо.

Журналістам був наданий необмежений час на спілкування з головою суду та на надання запитань. Під час брифінгу, представники мас-медіа мали змогу задати біля двадцяти запитань, що стосувалися роботи автоматизованої системи розподілу справ, кадрових призначень, ситуації навколо судових справ пов'язаних з валютними кредитами та інше.

По закінченню брифінгу,...

Детальніше »
Щиро вітаємо із Днем народження Демченко Сергія Федоровича, голову Вищого господарського суду України у 2006 - 2010 роках! 21.02.2011

Шановний Сергію Федоровичу!

Приміть щирі вітання з нагоди Дня Вашого народження! Ваша багаторічна та наполеглива праця, Ваш професіоналізм та наполегливість у роботі сприяли багатогранному розвитку системи господарських судів та Вищого господарського суду України! Бажаємо Вам щастя, міцного здоров'я та позитивного бачення життя! Нехай доля збереже від негараздів, а віра, надія та кохання супроводжуватимуть Вас по життєвому шляху!

 

 

 

                                                        Вищий господарський суд України

Оголошення 18.02.2011

25 лютого 2011 року після засідання пленуму Вищого господарського суду України відбудеться брифінг Голови Вищого господарського суду України Татькова Віктора Івановича.

           

Місце проведення:

актовий зал ( к. 206) Вищого господарського суду України

             м. Київ, вул. Копиленка, 6

Акредитація журналістів за телефонами: 

536-05-72, (063) 222-78-22 або за e-mail: kateryna.tarasova@gmail.com

Контактна особа: Катерина Тарасова

Прес-реліз 18.02.2011

18 лютого 2011 року у приміщенні Вищого господарського суду України відбулась робоча зустріч керівника відділу міжнародно-правового співробітництва та звя'зків зі ЗМІ ВГСУ Тарасової Катерини Ігорівни із представниками засобів масової інформації та громадськості. 

В рамках зустрічі, було обговорено низку питань щодо співпраці господарської гілки судової влади та Вищого господарського суду України із засобами масової інформації, основні напрямки роботи нового Голови ВГСУ - Татькова В. І., а також надана загальна інформація щодо діяльності суду.

Тарасовою К. І. було зазначено, що віднині буде запроваджуватися максимальна прозорість діяльності Вищого господарського суду України та створюватися сприятливі умови для журналістів у висвітленні діяльності суду, суддів, забезпечуватися інформаційна підтримка журналістам, що займаються поданням інформації щодо процесів у резонансних судових справах тощо. На розгляд журналістам було представлено проект нового положення про акредитацію представників ЗМІ, яке, зокрема, з метою підготовки інформаційних матеріалів передбачає...

Детальніше »
Інформаційне повідомлення представникам засобів масової інформації 17.02.2011

18 лютого 2011 року у приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться робоча зустріч керівника відділу міжнародно-правового співробітництва та звя'зків зі ЗМІ ВГСУ із представниками засобів масової інформації та громадськості.  Запрошуємо Вас взяти участь у заході, в рамках якого планується обговорення подальшої співпраці Вищого господарського суду України зі ЗМІ, обговорення питань висвітлення діяльності ВГСУ та системи господарських судів та інш.

         Просимо Вас повідомити про участь (зазначивши прізвище, ім'я, по-батькові учасника)  до 17 лютого ц.р. не пізніше 17.00 за телефоном

 (044) 536-05-67, або 536-05-72, або на e-mail: kateryna.tarasova@gmail.com      

Контактна особа - Катерина Тарасова

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Копиленка 6, зал № 203

Початок заходу - 11. 00

 

                                                                 ...

Детальніше »
Інформаційне повідомлення 17.02.2011

25 лютого 2011 року відбудеться засідання пленуму Вищого господарського суду України.

            В рамках роботи пленуму заплановане обговорення питань, що стосуються підведення підсумків роботи господарських судів за 2010 рік та завдання на 2011 рік, затвердження нового регламенту пленуму, а також питання пов'язані з діяльністю Науково-консультативної ради суду, виданням "Вісника господарського судочинства" та інш.

            В рамках заходу заплановані виступи голови Вищого господарського суду України - Татькова В. І., заступника голови - Осетинського А. Й., а також секретаря пленуму - Кравчука Г. А.

 

Початок реєстрації: 09.40

Початок заходу:       10.00    

Місце проведення: актовий зал ( к. 206) Вищого господарського суду України

м. Київ, вул. Копиленка, 6

Акредитація журналістів за телефонами: 

536-05-72, (063) 222-78-22 або за e-mail: kateryna.tarasova@gmail.com

Контактна особа: Катерина Тарасова

Судді ВГСУ отримали роз’яснення щодо змін в антикорупційному законодавстві України 28.01.2011

У зв'язку зі змінами в антикорупційному законодавстві України, яке на сьогодні перебуває на етапі формування і є досить суперечливим, та, на думку багатьох фахівців, потребує негайного перегляду й доопрацювання, виникає чимало запитань.

27 січня  2011 року в Вищому господарському суді України з ініціативи керівництва Суду відбулася зустріч суддів, начальників управлінь, начальників відділів та помічників суддів з головним спеціалістом сектору координації діяльності органів виконавчої влади з питань антикорупційної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України Сергієм Яременком і представником Департаменту податкової та митної політики Міністерства фінансів України Тетяною Савченко.

Запрошені фахівці надали роз'яснення щодо основних напрямків реалізації антикорупційної політики на сучасному етапі, зокрема Сергій Яременко зупинився на питанні суб'єктів відповідальності за корупційні правопорушення та суб'єктів, які здійснюють заходи щодо запобігання та протидії корупції; розкрив встановлені законодавством обмеження як важелі запобігання та протидії...

Детальніше »