Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 10 серпня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
За результатами зборів суддів Вищого господарського суду України 16.03.2012 Друкувати

16 березня 2012 року відбулися збори суддів Вищого господарського суду України. Головуючий на зборах - Голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков за доброю традицією розпочав захід із привітання тих суддів, в кого були дні народження в період між зборами. А судді Тамарі Гоголь з нагоди ювілею Голова ВГСУ вручив Почесну відзнаку Вищого господарського суду України "Знак Пошани".

Згідно порядку денного зборів, були взяті до відома інформація секретарів судових палат про підсумки роботи судових палат (Олександра Кота, Євгена Першикова, Анастасії Заріцької, Сергія Могила) та звіт керівника апарату Вищого господарського суду України Ірини Галівець за 2011 рік. Зокрема, секретарі судових палат проінформували присутніх про забезпечення своєчасного і якісного розгляду судових справ, незважаючи на нерівномірне навантаження як на судові палати в цілому, так і на кожного суддю окремо. Нерівномірне навантаження, за словами Ірини Галівець, пов'язане з особливостями комп'ютерної програми "Діловодство спеціалізованого суду", і найближчим часом ця проблема буде усунута. Також секретарі судових палат обмінялися думками щодо узагальнення і однакового застосування норм матеріального та процесуального права; виявлених позитивних і негативних аспектах судової практики судів чи суддів, причинах порушень або неправильного застосування законодавства, а також умов, що їм сприяли, та про надану в звітному періоді методичну допомогу місцевим судам.

Збори також погодили подання Голови Вищого господарського суду України про зарахування до кадрового резерву на посаду заступника Голови ВГСУ Осетинського А. Й., термін перебування якого на адміністративній посаді закінчується в квітні.

Звітуючи про виконання бюджету Вищого господарського суду України за 2011 рік, начальник Управління фінансового забезпечення та бюджетного планування ВГСУ Любов Соловйова, зокрема, зазначила, що бюджетні призначення на утримання ВГСУ були профінансовані у повному обсязі, бюджетні зобов'язання та платежі здійснювалися в межах річної суми видатків, передбаченої Державним бюджетом України на 2011 рік. Крім того, були дотримані вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 22.10.2008 № 943 «Про економію бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів», яка визначає перелік заходів, спрямованих на економне та раціональне використання бюджетних коштів. За словами Любові Соловйової, кредиторська та дебіторська заборгованості станом на 1 січня 2012 року у ВГСУ були відсутні. Зазначену інформацію збори суддів взяли до відома.

З метою врегулювання ситуації щодо надання щорічних оплачуваних відпусток суддям ВГСУ керівник апарату Вищого господарського суду України Ірина Галівець винесла на обговорення зборів суддів питання розрахунку тривалості щорічної оплачуваної відпустки суддям в календарних днях, відповідно до роз'яснень, наданих Міністерством праці та соціальної політики.

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва

та зв'язків зі ЗМІ

 

 

 

« Повернутись до всіх матеріалів групи