Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 10 серпня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Вітання з ювілеєм науковцю, викладачу економіко-правового факультету Донецького національного університету Волкову В'ячеславу Дмитровичу від Голови ВГСУ Віктора Татькова та колективу суду 24.02.2012 Друкувати

Шановний В'ячеславе Дмитровичу!

 

Прийміть наші сердечні поздоровлення і найкращі побажання з нагоди Вашого ювілею!

Зважаючи на повноту Вашого життєвого шляху, починань, ініціатором яких Ви завжди були, вкладів і глибокої віддачі своєї широкої душі в ім'я сьогодення, в ім'я науки, в ім'я поступального руху вперед, дозвольте побажати Вам міцного здоров'я і життєвих сил, радісних подій і звершень, бадьорості духу й краси.

Завдячуючи Вам, відбувалося становлення економіко-правового факультету одного з кращих навчальних закладів України, центрів практичного навчання європейського рівня, інформаційних технологій.

Ваші досягнення в царині науки, повага до ближнього, талант наукового керівника стали успіхом багатьох Ваших колег, аспірантів та студентів.

На щастя та благополуччя нехай буде багатою Ваша доля. Нехай плин років не затьмарює радість і повноту Вашого буття, а людська шана стане гідною подякою Вам за плідну працю.

 

 

З щирою повагою і вдячністю

 

Голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков,

судді та працівники апарату

« Повернутись до всіх матеріалів групи