Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 28 травня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Відбулося чергове засідання пленуму Вищого господарського суду України 27.12.2011 Друкувати

 

26 грудня 2011 року відбулося чергове засідання пленуму Вищого господарського суду України, яке відкрив та вів Голова Суду Віктор Татьков.

У робочій обстановці обговорено проекти постанов, представлені заступником Голови ВГСУ Віктором Москаленко, зокрема,

Про внесення змін до постанови пленуму Вищого господарського суду України від 17.05.2011 № 7 "Про деякі питання практики застосування розділу ХІІ Господарського процесуального кодексу України".

Про внесення змін і доповнень до постанови пленуму Вищого господарського суду України від 11.10.2010 № 2 "Про деякі питання практики застосування розділу ХІІ2 Господарського процесуального кодексу України".

Про внесення змін до постанови пленуму Вищого господарського суду України від 17.05.2011 № 6 "Про деякі питання практики розгляду справ у спорах, що виникають із земельних відносин".

Про деякі питання практики застосування конкурентного законодавства.

Про деякі питання практики застосування заходів до забезпечення позову.

Про деякі питання практики перегляду рішень, ухвал, постанов за нововиявленими обставинами.

Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції.

Коментуючи названі проекти постанов, Віктор Москаленко відмітив активну участь суддів ВГСУ, місцевих та апеляційних  господарських судів у їх вивченні та наданні великої кількості пропозицій, які було опрацьовано. Також заступник Голови ВГСУ відзначив відсутність розбіжностей з окремих питань практики застосування відповідних норм законодавства з Вищим адміністративним судом України, що, безперечно, засвідчує єдність судової практики.

Доповідачем окремо відзначено налагодження контактів Вищого господарського суду України з Антимонопольним комітетом України, які сприяли уникненню протиріч в окремих питаннях застосування конкурентного законодавства.

У ході представлення проектів постанов Віктор Москаленко відповів на питання членів пленуму.

Окремі міркування та пропозиції щодо подальшого удосконалення винесених на розгляд пленуму проектів постанов висловив Голова ВГСУ Віктор Татьков.    

За результатами обговорення пленум Вищого господарського суду України прийняв вищезазначені постанови.

На засіданні пленуму ВГСУ були присутні представники засобів масової інформації та громадських організацій.

 

Див.фото

Секретаріат пленуму ВГСУ

 

 

« Повернутись до всіх матеріалів групи