Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 28 травня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Шановні колеги – судді, працівники судів! 14.12.2011 Друкувати

 

13122011.jpgЩиро вітаю вас із професійним святом - Днем працівників суду!

Саме від нашої наполегливої та самовідданої праці великою мірою залежить збереження в суспільстві стабільності, миру та спокою! Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від нас - суддів та працівників судових органів, високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей - честі, гідності, відданості справі та наполегливості. Авторитет судової гілки влади великою мірою залежить від того, як чітко функціонує кожна її ланка, як сумлінно виконує свої обов'язки кожен її працівник.

Переконаний, що високопрофесійний суддівський корпус України завжди залишатиметься вірним складеній присязі, гідно виконуватиме свої високі обов'язки в ім'я законності, справедливості, гуманізму, захисту прав і свобод людини, докладатиме максимум зусиль задля зміцнення демократичних засад судочинства, забезпечення неупереджених, незалежних і справедливих судових рішень, які виносяться іменем держави. Адже реалізація конституційних засад судочинства, наближення його до світових та європейських стандартів стали пріоритетами нашої держави.

Тож нехай нашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає нас до спільної мети - утвердження верховенства права в нашій державі!

З нагоди професійного свята - Дня працівників суду, прийміть мої найщиріші привітання і побажання вірного служіння ідеалам добра і справедливості, енергії і наснаги, міцного здоров'я і родинного затишку!

Хай не зрадять вас витримка та сила духу, не вичерпуються джерела наснаги та оптимізму і завжди повняться сонячним теплом та достатком ваші оселі!

 

З повагою Голова Вищого господарського суду України                Віктор ТАТЬКОВ    

 

« Повернутись до всіх матеріалів групи