Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 7 квітня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Шановні колеги-юристи! 05.10.2011 Друкувати

 

Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем юриста!

Сьогодні в Україні відбуваються процеси становлення соціально орієнтованої, демократичної, правової держави, утвердження прав та свобод людини. І провідна роль у цьому процесі, безумовно, належить юристам - вартовим законності й правопорядку. Адже ще з часів Древнього Риму саме юристи вважалися елітою нації та забезпечували перехід суспільства від звичаїв до законів і від законів до державотворення.

Латинське "юрис" - означає не тільки "право", але й "справедливість". Для юристів - це символ верховенства права.

Висока честь і величезна відповідальність - бути юристом. Адже забезпечення прав і свобод кожного громадянина держави, ріст правової культури народу і суспільства залежить саме від нас - суддів, адвокатів, нотаріусів, юристів-консультантів, працівників правоохоронних органів, вчених-юристів. Ми щоденно допомагаємо людям вирішити їхні найскладніші і часто доленосні проблеми, тому в нашій професії, як у жодній іншій, помилки можуть дуже дорого коштувати.

У цей знаменний день я глибоко переконаний в тому, що Ваші фахові знання, професійна майстерність, творчий підхід та інтелектуальний потенціал стануть запорукою здійснення та забезпечення демократичних реформ в нашій державі, гарантом її впевненого поступу вперед.

Щиро бажаю Вам професійних успіхів, міцного здоров'я, благополуччя, натхнення та твердої віри в ті високі ідеали, до яких ми прагнемо на шляху утвердження Закону та справедливості.

 

З повагою Голова Вищого господарського суду України                                                                                                         Віктор ТАТЬКОВ

 

« Повернутись до всіх матеріалів групи