Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 21 вересня 2019 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Інформаційний лист Вищого господарського суду України від 20.01.2006 № 01-8/195 20.01.2006 Друкувати

Господарські суди України

Про Закон України “Про доступ до судових рішень”

 

22 грудня 2005 року Верховною Радою України прийнято Закон України “Про доступ до судових рішень” № 3262-ІV (далі – Закон), який набере чинності з 1 червня 2006 року.

Закон визначає порядок доступу до судових рішень з метою забезпечення відкритості діяльності судів загальної юрисдикції, прогнозованості судових рішень та сприяння однаковому застосуванню законодавства.

Відповідно до Закону, кожен має право на доступ до судових рішень у визначеному ним порядку. Це право забезпечується офіційним оприлюдненням судових рішень на офіційному веб-порталі судової влади України в порядку, встановленому Законом.

Згідно із Законом, ведення Єдиного державного реєстру судових рішень (далі – Реєстр) покладається на Державну судову адміністрацію України. Порядок ведення Реєстру затверджується Кабінетом Міністрів України.

Особам, які беруть (брали) участь у справі, забезпечується доступ до судових рішень у їхній справі в порядку, встановленому процесуальним законом.

Особа, яка не бере (не брала) участі у справі, якщо судове рішення безпосередньо стосується її прав, свобод, інтересів чи обов’язків, може звернутися до апарату відповідного суду з письмовою заявою. У заяві особа повинна обґрунтувати, чому вона вважає, що судове рішення безпосередньо стосується її прав, свобод, інтересів чи обов’язків.

З повним текстом Закону можна ознайомитися в юридичних інформаційно-пошукових системах “Ліга” або “Законодавство”.

Про викладене повідомляється в порядку інформації і для врахування у здійсненні судочинства.

Заступник Голови

Вищого господарського суду України С. Демченко

« Повернутись до всіх матеріалів групи